Jak facet kończy romans?

Jak facet kończy romans? Jak facet kończy romans? - fot. freepik.com

Romans jest przelotną znajomością. Potrafi zacząć się od zwykłej wymiany zdań, rozmowy, a prowadzi do spotkań czy wyjazdów. Romans zwykle ma charakter nie zobowiązujący. Osoby mające ze sobą romans mogą mieć inne związki. Taki romans ma charakter zdecydowanie negatywny. Miejscami w których ludzie rozpoczynają romans są choćby praca czy wakacje. Są to środowiska, które sprzyjają tego typu znajomościom i sytuacjom. Ludzie mający ze sobą romans nie wiążą ze sobą żadnych nadziei i nie mają wobec siebie żadnych zobowiązań. Romanse mają wiele stereotypów. Jednym z nich jest choćby romans w biurze pomiędzy przełożonym, a podwładną.

Wielu mężczyzn znajduje kochanki z powodu rozpaczy. Bywa tak, że czują się upokorzeni i są zdesperowani. Znajdując kochankę ratują w pewnym sensie swoje poczucie godności oraz wartości. To również kara jaką wymierzają swojej partnerce. Mogą czuć się przez to usprawiedliwieni oraz traktują całą tę sytuację w pewnym sensie jako rachunek za wyrządzoną im krzywdę. Tacy faceci zachowują się jak obrażeni chłopcy, którzy nie stanęli na wysokości zadania, nie chcieli dawać od siebie za wiele, budować szczęśliwego związku, a potem się obrażają. Taki związek z kochanką maskuje zagubienie oraz smutek. Jak facet kończy romans? 

Romans najczęściej kończy mężczyzna. Facet może mieć różne powody, by zakończyć romans. Tak samo jak z różnych powodów może wplątać się w ów romans. Zakończenie romansu przez mężczyznę może mieć wyraz poprzez zerwanie kontaktu, nieodbieranie połączeń od kochanki czy brak odpowiedzi na wiadomości. Jeśli romans miał miejsce w miejscu pracy, może w takim przypadku wchodzić w grę zmiana zatrudnienia.

Jak facet kończy romans? - fot .freepik.com


Osoby decydujące się na romans powinny być zawsze świadome tego, iż sytuacja takowa może wymknąć się spod kontroli. Może zdarzyć się tak, że jednej ze stron zacznie zależeć na drugiej osobie, innej zaś nie. Z pewnością romans nie jest czymś do czego dąży finalnie jakakolwiek osoba.

 

Komentarze