Jak całuje zakochany facet?

Jak całuje zakochany facet? Jak całuje zakochany facet? - fot. freepik.com

Kolejne pokolenia usiłują rozszyfrować tajny język drugiej płci. Jak całuje zakochany facet? Jak patrzy, jak się zachowuje, co mówi? Sprawdzamy, co na ten temat wiadomo na pewno, a co jest tylko przypuszczeniem.

Każdy zachowuje się trochę inaczej za zamkniętymi drzwiami sypialni, dlatego nie sposób podsumować, jak całuje „każdy” zakochany facet. Wiemy natomiast, że osoba, która kocha, jest przy swoim obiekcie uczuć otwarta i chce być jak najbliżej. Stąd można wysnuć wniosek, że zakochany facet nie powinien szczędzić swojej kobiecie czułości również w formie drobnych gestów w trakcie pocałunku.

Jak całuje zakochany mężczyzna? - fot.freepik.com

​Zakochany facet: zrelaksowany czy zdenerwowany?

Więcej na temat tego, jak całuje zakochany mężczyzna, trudno powiedzieć. Możnaby założyć, że jest zrelaksowany i czuje się swobodnie przy osobie, którą kocha, a to przekłada się na wyjątkowo pełne luzu i skrępowania zachowanie. Jednak dla wielu osób pierwsze pocałunki czy sama obecność osoby, którą kochamy, to tak dużo wrażeń, że może być wręcz odwrotnie: taki mężczyzna podczas całowania się będzie zdenerwowany czy nawet zestresowany. To może przełożyć się na nienaturalne ułożenie ciała czy pewną niezborność w ruchach. Jeśli dodamy do tego świadomość, którą ma wielu panów, że partnerka śledzi każdy jego ruch i na tej podstawie wysnuwa wnioski co do tego, czy ją kocha, to trudno się dziwić, że podczas całowania się będzie zachowywał się dość nienaturalnie. Wniosek? Poza oczywistościami dość trudno stwierdzić w szczegółach, jak całuje zakochany facet.

Komentarze