Imię dla dziewczynki urodzonej w lipcu

Imię dla dziewczynki urodzonej w lipcu Imię dla dziewczynki urodzonej w lipcu

Lipiec to siódmy miesiąc w roku, liczy on aż 31 dni. Jest to także najcieplejszy miesiąc w całym roku, dlatego też bywa często wybieranym miesiącem na wakacje, śluby czy inne uroczystości rodzinne lub społeczne. W lipcu rodzą się osoby kochające życie, optymiści dla których najważniejsze w życiu to być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Dodatkowo osoby urodzone w lipcu cechuje także ogromna chęć zmieniania świata na lepsze i zazwyczaj czynią to z lepszym lub gorszym skutkiem. Jakie więc imię wybrać dla dziewczynki urodzonej w najcieplejszym miesiącu całego roku lipcu? Oto nasze wskazówki i sugestie!

Róża - Imię Róża oznacza kobietę piękną, subtelną i delikatną. Jest to także osoba nieco tajemnicza, która potrafi zawalczyć o swoje szczęście i powodzenie w życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym. Róża w życiu kieruje się zasadą złotego środka, przez co dba tak samo o siebie jak i o innych. Jest dosyć towarzyską osobą, lubi nawiązywać kontakty z innymi i nie poddaje się w dążeniu do wyznaczonych wcześniej celów.

Weronika - to przede wszystkim oaza spokoju, ciepła, życzliwości i opanowania. Jest to osoba ceniąca sobie ład i harmonię. Najważniejsza jest dla niej rodzina, życie zawodowe bywa niekiedy zupełnie zapomnianym aspektem. Jest ona w stanie poświęcić się w stu procentach dla dobra swoich najbliższych. Potrafi także zawalczyć o szczęście swoje i swojej rodziny. Można więc powiedzieć, że jest ona strażniczką domowe ogniska i sukcesywnie nie pozwala mu wygasnąć.

Imię dla dziewczynki w lipcu


Nina - Nina oznacza kobietę dla której nuda nie istnieje. Jest to osoba, która nie lubi stać w miejscu bezustannie, musi coś robić, do czegoś dążyć i chwytać każdą atrakcyjną dla niej okazję do spełniania się zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Nina jest niesamowicie żywiołową i aktywną kobietą, potrafi osiągnąć wiele i realizować swoje założenia w sposób sukcesywny. Jest to idealna kandydatka na stanowiska kierownicze i dyrektorskie, świetnie sprawdzi się tam, gdzie trzeba rządzić i kierować innymi.

Lilianna  - Lilianna to imię cechujące kobietę nie bojącą się porażek i niepowodzeń. Niesamowicie silna osobowość, która w swoim życiu kieruje się przede wszystkim swoim prywatnym szczęściem i spełnieniem. Lilianna jest także urodzoną kierowniczką, lubi przewodzić i nie znosi sprzeciwu. Dodatkowo Lilianna jest kobietą obowiązkową i zorganizowaną, jednym słowem – silna i zdecydowana perfekcjonistka zawsze osiągająca swój cel.

Komentarze