Imię dla dziewczynki urodzonej w czerwcu

Imię dla dziewczynki urodzonej w czerwcu Imię dla dziewczynki urodzonej w czerwcu

Czerwiec jest szóstym miesiącem w roku. Osoby urodzone w czerwcu cechuje przede wszystkim ogromny optymizm i chęć do poznawania świata. W czerwcu rodzą się także osoby, które nastawione są głównie na kontakty interpersonalne a nieco mniej na karierę zawodową. Czerwiec to także miesiąc niepoprawnych romantyczek i osób o bogatej i nieco tajemniczej duszy. Jakie więc imię wybrać dla dziewczynki, którą powitamy na świecie właśnie w czerwcu? Oto nasze propozycje. Jakie imię dla dziewczynki urodzonej w czerwcu? 

Rozalia - Imię Rozalia symbolizuje osobę aktywną, niezależną i pewną tego co chce osiągnąć w życiu. Rozalia jest kobietą dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Cechuje ją także ogromna otwartość na świat i ludzi przez co z łatwością przychodzi jej nawiązywanie nowych kontaktów i podtrzymywanie tych, które już kiedyś udało się jej zdobyć.

Aurelia - Aurelia jest kobietą o wielkim sercu. Piękna i delikatna altruistka dla której liczy się przede wszystkim niesienie pomocy i wsparcia drugiemu człowiekowi. Aurelie są także ogromnymi miłośniczkami zwierząt, pragną ratować z opresji istoty, które same nie są w stanie się uratować. Dodatkowo Aurelię cechuje ogromny spokój i harmonia, dzięki czemu przebywanie w jej towarzystwie jest czymś naprawdę przyjemnym i komfortowym.

Imię dla dziewczynki urodzonej w czerwcu

 

Adrianna - Adrianna oznacza osobę sprytną i nad wymiar inteligentną. Jest to kobieta, która potrafi poradzić sobie w życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Zazwyczaj jest oddaną przyjaciółką i tego samego oczekuje od innych. W każdej sytuacji daje z siebie wszystko i bywa mocno sfrustrowana niepowodzeniem i porażkami. Ambitna, piękna, pewna siebie – taka właśnie jest Adrianna.

Marianna - Marianna oznacza kobietę samodzielną, niezależną, pewną siebie. Nie jest to typ karierowiczki, jednak życie zawodowe jest dla niej bardzo ważne, nie lubi stać w miejscu, pragnie nieustannie się rozwijać i doskonalić. Niekiedy bywa dosyć nieufna i zamknięta, posiada pewne blokady, które zaczynają się jej uruchamiać w warunkach niekomfortowych.

Julia - Imię Julia symbolizuje kobietę silną, opanowaną, żyjącą w zgodzie z przyrodą i światem, a także osobę cechującą się ogromną odpornością psychiczną i wewnętrznym spokojem. Julie są także nieziemsko piękne, lubią i potrafi dbać o swój wygląd zewnętrzy, dzięki czemu cieszą się sporym powodzeniem.

Komentarze