Gdzie mężczyzna lubi być dotykany?

Gdzie mężczyzna lubi być dotykany? Gdzie mężczyzna lubi być dotykany?

Dotyk jest jednym ze zmysłów, które w życiu każdego człowieka odgrywają ogromną rolę. To właśnie poprzez dotyk już od pierwszych chwil możemy poznawać otoczenie, sprawdzać czy coś jest dla nas bezpieczne lub nie. Dotykiem możemy także okazywać różnego rodzaju emocje i odczucia. Dzięki niemu potrafimy wyrażać uczucia, sympatie, antypatie, strach, wdzięczność, radość, szczęście, zakłopotanie i całą gamę innych odczuć, które stanowią nieodłączny element życia każdego człowieka. Dotyk jest także pewnego rodzaju afrodyzjakiem dla dwojga zakochanych w sobie osób. Ludzie darzący się uczuciem dosyć często komunikują się właśnie poprzez dotyk. Gdzie więc Twój mężczyzna lubi być najbardziej dotykany?

Gdzie mężczyzna lubi być dotykany? Po policzku

Policzek jest miejscem dość delikatnym i nad wymiar prywatnym. Jest to sfera do której nie każdy ma dostęp, dlatego też dotykanie lub też inaczej rzecz ujmując głaskanie po policzku jest oznaką tego, że miłość dwojga osób mogła wejść już na nieco wyższy etap. Głaskaniem po policzku dasz swojemu facetowi do zrozumienia, że jest dla Ciebie ważny, że pragniesz spędzać z nim czas i się o niego troszczyć.

Gdzie facet lubi być dotykany? - fot. freepik.com


Lubi być również dotykany po plecach

Mężczyźni uwielbiają być dotykani i skrobani po plecach! Tak drogie Panie, nic tak nie działa na faceta jak relaksujący masaż pleców po ciężkim dniu w pracy. Jest to udowodnione naukowo, iż mężczyźni uwielbiają, ubóstwiają i nie potrafią żyć bez dotyku po plecach. Eksperci także są zgodni co do tego, że to właśnie taki dotyk wbrew pozorom należy do tej grupy najbardziej prywatnej, intymnej z tzw. ograniczonym dostępem.

Dotknij go po muskułach!

Na pewno każda z Was chociaż raz w swoim życiu widziała Pana, który prężył swoje muskuły i nałogowo się po nich dotykał. Jeżeli więc trafił Ci się miłośnik sportu i wyrzeźbionej sylwetki to możesz być pewna, że i Ciebie w końcu spotka ten zaszczyt „wymacania” jego ogromnych mięśni. Pamiętaj, że dla niego jest to naprawdę ważna i podniosła chwila, dlatego nawet jeżeli wyda Ci się to nieco dziwne, postaraj się nie dać tego po sobie poznać!

 

Komentarze