​ Gdy facet wpatruje się w kobietę - Dlaczego on się we mnie wpatruje?

​ Gdy facet wpatruje się w kobietę - Dlaczego on się we mnie wpatruje? ​ Gdy facet wpatruje się w kobietę - Dlaczego on się we mnie wpatruje? - fot.freepik.com

Gdy facet wpatruje się w kobietę - co to znaczy? Co to znaczy, gdy facet wpatruje się w kobietę? Dwie rzeczy: sztampowy podryw lub to, że faktycznie mu się podobasz. Ponieważ te dwa wytłumaczenia są od siebie tak różne, a wręcz czasem się wykluczają, nie dziwne, że kobiety czują tak wielki niepokój, gdy nie mogą rozgryźć zagadki męskiego spojrzenia.

Przyjmijmy, że mężczyzna skanuje Cię wzrokiem. Co to znaczy? Pierwsze, na szczęście mało prawdopodobne wyjaśnienie jest takie, że coś przykuło jego uwagę. Może masz szpinak między zębami lub oczko w rajstopach? Przyjmując jednak, że z Twoim wyglądem wszystko jest w porządku, facet ma pewnie inne powody, by na Ciebie ciągle patrzeć.

Gdy facet wpatruje się w kobietę - co to znaczy? - fot. freepik.com

​Dlaczego mężczyzna świdruje kobietę wzrokiem?

Zadaj sobie pytanie, czy patrzy ostentacyjnie, czy udaje, że nie patrzy, a mimo to wciąż przyłapujesz go na ukradkowych spojrzeniach. W tej drugiej sytuacji być może mu się podobasz tak bardzo, że nie może się powstrzymać i jego wzrok wciąż do Ciebie wraca. Jeśli patrzy na Ciebie ostentacyjnie, to chyba Cię podrywa.

Być może czeka na Twój pierwszy krok lub chociaż sygnał, że może do Ciebie podejść. Na pewno ma jakiś powód, dla którego patrzy właśnie na Ciebie. Czasem mężczyźni mają taki styl bycia, że zalecają się do każdej napotkanej kobiety. Obserwują reakcję i na tej podstawie wybierają sobie „ofiarę” najbardziej podatną na manipulację. Najlepsze, co można zrobić, gdy mężczyzna się w Ciebie wpatruje? Możesz udawać, że tego nie widzisz – to go zbije z tropu. W końcu robi, co może, by dać Ci sygnał, że istnieje!

Komentarze