Dziwne zachowania kobiety, których mężczyźni nie rozumieją

Dziwne zachowania kobiety, których mężczyźni nie rozumieją Dziwne zachowania kobiety, których mężczyźni nie rozumieją

,,Co się stało?'' Nic - taką odpowiedź z pewnością usłyszysz gdy Twoja kobieta nie do końca będzie przekonana co do waszej relacji. Małych fochów z pewnością nie zrozumie większość mężczyzn. Jednak pewne jest, że poprzez wyraz twojej twarzy zauważy, że coś jednak nie poszło po twojej myśli i wasza relacja stanie pod znakiem zapytania. Jakich dziwnych zachowań kobiety nie zrozumie żaden mężczyzna?

Ciągłe wspominanie, że nie ma w co się ubrać

Z pewności każda kobieta pomimo pełnej szafy ciuchów nie ma w co się ubrać. Każda wieczorne wyjście to kilka godzien wcześniejszego szykowania się. Mężczyźni nie rozumieją tego dziwnego zachowania, ponieważ sami w swojej szafie mają kilka rzeczy. Uważają, że dzięki temu są w stanie dużo szybciej zdecydować się co na siebie założyć.

Ciągłe plotkowanie z koleżankami

Żaden mężczyzna nie zrozumie dlaczego jego kobieta godzinami potrafi plotkować ze swoją przyjaciółką o wszystkim i o niczym. Większość z nich twierdzi, że mogłaby w tym czasie zrobić dużo więcej pożytecznych rzeczy. Jednak dla kobiety kontakt z przyjaciółką jest dużo ważniejszy, niż porządki domowe bądź gotowanie.

Ciągła potrzeba czułości

Żaden mężczyzna nie potrzebuje tylu czułości i zapewniania swoich uczuć co kobieta. Wielu z nich nie chce, aż tak afiszować się ze swoim związkiem i odrzuca wszelkie zaloty kobiet. To dziwne zachowanie kobiet zrozumie tylko druga kobieta, która również spotkała się z tak chłodną relacja. Niestety mężczyźni są już tak skonstruowani i nie lubią często mówić swojej kobiecie "KOCHAM CIĘ" bądź całować się na każdym kroku.

 

 

Komentarze