Dlaczego facet nie oddzywa się po rozstaniu?

Dlaczego facet nie oddzywa się po rozstaniu? Dlaczego facet nie oddzywa się po rozstaniu?

Zazwyczaj rozstanie nie jest miłe ani dla jednej ani dla drugiej strony. Czasami okazuje się, że jest wręcz bardzo ciężkie i zarówno jedna jak i druga strona nie potrafi sobie z nim poradzić. Zerwanie kontaktu z osobą z którą rozmawiało się na co dzień to niesamowicie ciężka decyzja. Czas, który musi upłynąć, aby chociaż odrobinę zapomnieć jest nie do wytrzymania. Dlaczego większość mężczyzn nie odzywa się do swojej byłej partnerki po rozstaniu? Oto 3 powody, które z pewnością są jak najbardziej zrozumiałe. 

Chęć ułożenia sobie życia

Po rozstaniu każde chce iść w swoją stronę i utrzymywanie dalszego kontaktu w tej sytuacji nie ma tutaj najmniejszego sensu. Jeżeli rezygnujemy z bycia razem to musimy wiedzieć, że z pewnością nasz partner przestanie utrzymywać z nami kontakt. Nie możemy w tej sytuacji narzekać i narzucać mu się. Najwidoczniej on sam podjął decyzje, ze nie chce z nami dłużej utrzymywać kontaktu.

Ma już kogoś

Jeżeli po zakończeniu związku jeszcze sporadycznie rozmawialiście, a nagle dzień po dniu kontakt urywa się całkiem to wiedz, że z pewnością znalazł już on kogoś innego. Nowa partnerka z pewnością nie była zadowolona z waszej relacji i zakazała mu dalszego kontaktu z Tobą. Jest to zupełnie zrozumiałe w końcu z pewnością sama nie chciałabyś, aby Twój facet utrzymywał kontakt z Twoją była partnerką.

Nie kocha Cię już

Facet, który ostatecznie zerwał kontakt z pewnością nie jest już w Tobie zakochany. Nie wyraża chęci dalszej opieki i nie interesuje się twoim życiem. Postaraj sie to zrozumieć i zapomnij o nim, ciągłe nękanie go i pytanie co u niego słychać nie jest najlepszym pomysłem.

Komentarze