Czego pragnie mężyczna po 30?

Czego pragnie mężyczna po 30? Czego pragnie mężyczna po 30?

W momencie gdy kobieta i mężczyzna zaczynają się spotykać, ich zainteresowanie sobą staje się jeszcze większe, niż dotychczas. Z reguły mężczyźni zaczynają wymagać od swojej kobiety więcej, niż wcześniej. Czego najczęściej pragnie mężczyzna po 30-stce od kobiety? Oto 3 podstawowe oczekiwania mężczyzn wobec kobiet.

1. Prawienie mu komplementów to może być to! 

Każdy mężczyzna lubi, gdy jest dowartościowany przez swoją kobietę, Małe komplementy sprawią, że z pewnością poczuje on się przy tobie wyjątkowo, a wasza relacja stanie się jeszcze silniejsza. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzać i nie być zbyt wylewnym. Dystans zawsze jest potrzebny zwłaszcza jeśli jesteście dopiero n początku waszej relacji.

2. Szczerość, która da mu pewność

Szczerość w związku to podstawa zwłaszcza gdy dopiero się poznajecie. Jeżeli od początku będziesz szczera ze swoim partnerem to z pewnością on też nie będzie przed tobą nic ukrywał. Każdy z nas woli prawdę nawet jeśli miałaby być najgorsza od kłamstwa.

3. Poczucie humoru, które go rozweseli

W każdym związku poczucie humoru jest bardzo istotne. Czasami kiepski żart jest w stanie bardzo sprawnie poprawić wasza relacje i rozluźnić napięte dni. Postaraj się, aby żart był z pełną nutą elegancji. Większość mężczyzn nie lubi, gdy im się dokucza dlatego też zgryźliwe żarty pod ich adresem nie należą do ich ulubionych.

To naszym zdaniem podstawowe pragnienia mężczyzny po 30. Jeśli znasz inne napisz w komentarzu!

Komentarze