Co zrobić, żeby facet oszalał na moim punkcie?

Co zrobić, żeby facet oszalał na moim punkcie? Co zrobić, żeby facet oszalał na moim punkcie?

Dostajemy od Was dużo zapytać oraz maili z różnymi zapytaniami, są w nich również takie miłosne. Dziś postaramy się odpowiedzieć na pytanie naszej czytelniczki: Co zrobić, aby facet oszalał na moim punkcie? 

Każda z nas chciałaby, aby facet z którym się spotyka oszalał na jej punkcie. Jednak czasami jest to dużo trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. W dzisiejszych czasach mężczyzna nie zabiega już o kobietę tak jak dawniej. Większość z nich po prostu uważa, że kilka spotkań i telefonów jest w stanie załatwić sprawę. Jednak związek to przede wszystkim ciągłe starania się o drugą osobę, których zaniedbanie może doprowadzić do przed wczesnego rozpadu relacji. Jakie sztuczki należy zastosować, aby facet oszalał na twoim punkcie? Oto 3 najczęściej stosowane przez większość kobiet.

Ignorowanie go może być dobre! 

Nie odpisywanie zbyt szybkie na SMS-y z pewnością sprawi, ze zacznie on się zastanawiać co takiego robisz, że nie masz dla niego czasu. Odpisz za kilka godzin, gdy już on zobaczy, że nie jesteś na każdego jego skinięcie palcem.


Brak poświęcenia zbyt dużej ilości czasu

Nie poświęcaj się dla niego i nie rzucaj wszystkiego dookoła tylko dlatego, że on tego chce. Gdy wieczorem piszecie smsy napisz mu, że idziesz spać i nie masz siły już rozmawiać. Tego typu obojętność sprawi, że zaczniesz interesować go jeszcze bardziej, niż dotychczas.

Bądź zagadką, którą nie może rozwiązać

Staraj się być kobietą zagadkową, nie opowiadaj o sobie wszystkiego na raz, niech się zastanawia kim tak naprawdę jesteś. Z pewnością dzięki temu zobaczy, że nie jesteś tak dostępna jak myślał, a wręcz przeciwnie.

Komentarze