Co zrobić, by facet oszalał w łóżku? - Jak zaskoczyć faceta w łóżku? 

Co zrobić, by facet oszalał w łóżku? - Jak zaskoczyć faceta w łóżku?  Co zrobić, by facet oszalał w łóżku? - Jak zadowolić faceta w łóżku? - fot. freepik.com

Na ten temat pisano już całe poradniki i to od czasów starożytnych. Gdyby istniała jedna, szybka odpowiedź, to dawno by jej udzielono. Szukamy jednak mimo wszystko wskazówek, które mogą pomóc paniom chcącym zatrzymać przy sobie faceta. Co zrobić, aby zadowolić faceta w łóżku? 

​Co mężczyźni uwielbiają w łóżku?

Listę łóżkowych trików można łatwo z naleźć w internecie, a portale z filmami erotycznymi dodatkowo dostarczą inspiracji. Opanowanie tych sztuczek na pewno pomoże. Poza tym jednak warto mieć świadomość, że mężczyzn podniecają zrelaksowane kobiety, które czerpią z seksu przyjemność. Samo powielanie trików może więc nie wystarczyć. Kolejne, co mężczyźni cenią w łóżku, to zaangażowanie. Dobrze byłoby więc skupić się na tym, co dzieje się w sypialni, a nie na sprawach bieżących, rodzinnych czy zdrowotnych. Mężczyźni często tracą zapał np. wtedy, gdy seks ma być sposobem na zajście w ciążę i kobieta przypomina im o tym na każdym kroku. Również rozmawianie w łóżku o wspólnych planach czy własnych kompleksach działa jak zimny prysznic.

Co zrobić, by facet oszalał w łóżku? - fot. freepik.com

​Dlaczego facet ma oszaleć w łóżku? Jak zaskoczyć faceta w łóżku? 

Na koniec warto zadać sobie pytanie o swoje motywacje. Dlaczego tak wiele uwagi poświęcamy temu, by to facet „oszalał” w łóżku? Dlaczego tak wiele kobiet zupełnie nie jest zainteresowana tym, by... samemu odczuwać w tym czasie przyjemność? Dlaczego partner nie szuka odpowiedzi na pytanie o to, co zrobić, by kobieta „oszalała” w łóżku, a jego wybranka robi w tym czasie, co może, by go zadowolić? Stawianie cudzej przyjemności na pierwszym miejscu i traktowanie pójścia do łóżka jako usługi może się zemścić. Warto mimo wszystko zainteresować się też swoimi potrzebami, mówić o nich i dążyć do ich realizacji. W ten sposób można zbudować związek, który nie rozsypie się, gdy chwilowo (ciąża, choroba, starość) zabraknie seksu.

Komentarze