Co zrobić, aby facet znowu zaczął się starać?

Co zrobić, aby facet znowu zaczął się starać? Co zrobić, aby facet znowu zaczął się starać?

Każdy mężczyzna w związku z biegiem czasu zaczyna inaczej patrzeć na waszą relacje. Większość z nich nie dba o swoją kobietę już tak jak dawniej i zaczyna zaniedbywać wasz związek. Co zrobić, aby facet którego kochamy wciąż patrzył na nas tak jak dawniej? Oto 3 proste triki, które sprawią, że nasz mężczyzna znów nie będzie mógł oderwać od nas wzroku.

Postaraj się trzymać dystans

Postaraj się trzymać dużo większy dystans w waszej relacji, niż dotychczas. Nie pozwalaj by całował Cię wtedy kiedy będzie miał na to ochotę. Odrobina ochłodzenia z Twojej strony z pewnością sprawi, ze zacznie się zastanawiać co takiego zrobił źle w ostatnim czasie. Czasami okazuje się to dużo lepszym rozwiązaniem, niż kłótnia o zaniedbywanie waszego związku.

Styl ubierania, który pokocha

Zmień odrobinę swój styl ubierania. Noszenie spodni jest wygodne ale nie zawsze atrakcyjne. Jasna, zwiewna sukienka z pewnością doda Ci uroku, a Twój partner zauważy jak piękną kobietą jesteś. Dzięki temu zacznie się starać o Ciebie tak jak dawniej i z pewnością to poprawi waszą ostatnio dość mocno zaniedbaną relacje.

Pewność siebie

Staraj się nie pokazywać swoich kompleksów, a wręcz przeciwnie każdego dnia pokazuj jak pewną siebie osobą jesteś. To z pewnością sprawi, że zrozumie on swój błąd i zobaczy, że naprawdę zasługujesz na prawdziwe uczucie.

Komentarze