Co robi facet, gdy mu się podobasz? - Jak facet okazuje że mu się podobasz?

Co robi facet, gdy mu się podobasz? - Jak facet okazuje że mu się podobasz? Co robi facet, gdy mu się podonasz? Jak facet okazuje że mu się podobasz? - fot. freepik.com

Pytanie stare jak świat i nigdy nie tracące na aktualności. Skąd masz wiedzieć, że wpadłaś mu w oko? Co zrobi facet, gdy mu się podobasz? Omawiamy popularne scenariusze. 

Sherry Agrov pisze w swoim poradniku „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”, że jeśli komuś się podobasz, to na pewno będzie się koło Ciebie kręcić. To nie musi oznaczać, że będzie dzwonił każdego dnia. Na pewno będzie jednak chciał, żebyś nie zaczęła chodzić w międzyczasie z kimś innym.

Dlatego, jeśli mu się naprawdę podobasz, to raczej nie zniknie na kilka tygodni i zadba, by Ci w końcu odpisać. Oczywiście może udawać brak zainteresowania, by nie wyjść na zdesperowanego. To tłumaczy, dlaczego nie zadzwoni od razu po randce. Jednak jeśli mu się podobasz, to raczej będzie zainteresowany tym, co u Ciebie słychać i jakie masz plany.

Co robi facet, gdy mu się podobasz? - fot.freepik.com


​Po czym jeszcze poznasz, że mu się podobasz? Jak facet okazuje, że mu się podobasz? 

Mężczyzna, któremu podoba się konkretna kobieta, może szukać jej wzrokiem. Niekonieczne wpatrywanie się w nią oznacza wielką sympatię – może być tylko formą taniego, standardowego podrywu. Jeśli jednak za każdym razem, gdy podnosisz głowę, widzisz jego szybko odwracający się wzrok, to coś jest na rzeczy.

Są też pewne sygnały związane z mową ciała, które mogą świadczyć o wzajemnym przyciąganiu. Niestety dziś już wiele osób o nich wie, więc mogą manipulować swoim zachowaniem. Wszyscy słyszeli, że zakochany mężczyzna ma stopy zwrócone w stronę kobiety, otwartą postawę i dużo się uśmiecha. Wiemy, że szczerość objawia się niedotykaniem twarzy w czasie rozmowy i patrzeniem prosto w oczy – można to wykorzystać, jeśli jest się...nieszczerym. Są też mężczyźni nieśmiali, którzy w związku z tym mają zamkniętą postawę lub nie patrzą w oczy, mimo że im się bardzo podobasz.

 

Komentarze