Meble z palet na mały balkon - Inspiracje na meble z palet

Meble z palet na mały balkon - Inspiracje na meble z palet Meble z palet na mały balkon - Inspiracje na meble z palet

Jeśli szukasz pomysłu na to jakie zastosować meble z palet na mały balkon to nadchodzimy z pomysłami!  Balkon to idealne miejsce do odpoczynku, szczególnie dla osób mieszkajacych w bloku.  Jednakże, jeśli mieszkamy w bloku i nie mamy wiele przestrzeniu użytkowej to możemy napotkać problem z jego zaaranżowaniem. Czasem trzeba zdecydować się na wykonanie mebli blakonowych samemu, co może przysporzyć nielada kłopotu - od projektu do wykonania długa droga, jednakże wykonanie ich z palet może nieść za sobą szereg plusów! Przede wszystkim wspierasz środowisko - nie dość, że palety są wykonane z ekologicznego materiału jakim jest drewno, to dodatkowo wykorzystujesz ponownie i tak już nikomu niepotrzebną rzecz - a wiec oszczędzamy środowisko podwójnie!  Jakie meble z palet będą dobre na mały balkon?  Przede wszystkim zaplanuj wszystko od początku do końca, aby być zadowoloną z efetku końcowego! 

Fot. adobe stock

1. Prosty mebel z palety - mała sofa, która mieści się na całej szerokości balkonu. 

 

2. Sofa narożna, pozwoli wykorzystać mały balkon w pełni - podłużna struktura sprawi, że zmieścisz na niej wiele osób! 

 

3. Przytulne miejsce na balkonie, otoczona elementami natury poczujesz się wyśmienicie! 

 

4. Kolejny pomysł na Twoje miejsce na małym balkonie - poczuj ten przytulny klimat! 

 

5. W ostatnich latach meble z palet cieszą się coraz większą popularnością. Zastosowanie mebli z palet na małym balkonie może sprawić, iż zamieni się w miejsce, w którym będziecie spędzali nudne popołudnia! 

 

6. Dużo do szczęścia nie trzeba - pomieszanie stylu skandynawskiego z nowoczesnym, sprawi, iż balkon stanie się naprawdę szykownym miejscem. 

 

 

Komentarze