Jak urządzić pokój dzienny 16 m2?

Jak urządzić pokój dzienny 16 m2? Jak urządzić pokój dzienny 16 m2?

Kiedy kupujemy dom lub mieszkanie - chcemy je urządzić według własnych gustów i indywidualnych preferencji. Każda praca związana dzisiaj z aranżacją wnętrz - może dawać mnóstwo satysfakcji i radości. Nie tylko dlatego, że przygotowujemy swój własny i przytulny kąt, ale też z tego powodu, że rozwój branży wnętrzarskiej pozwala dziś na realizowanie nawet najbardziej szalonych i niebanalnych pomysłów. Aranżacja - szczególnie pokoju dziennego może być niezwykłą przygodą. Jak urządzić pokój dzienny 16 m2? Podpowiadamy!

Jak urządzić pokój dzienny 16 metrów kwadratowych? Aranżuj wnętrza zgodne z Twoją pasją!

Fakt, 16 m2 to nie jest duża przestrzeń. Przy odrobinie kreatywności można i tak drobne miejsce zaprojektować w ciekawy sposób. Mieszkasz sam? Jesteś singlem, który uwielbia oglądać platformy streamingowe z firmami? Szafka z telewizorem, kanapa, lampka i ewentualnie stylowa szafka, gdzieś w tle świetnie się sprawdzi. Masz rodzinę? Nawet na tak małym metrażu można zaaranżować miejsce do rodzinnego relaksu. Jeśli nie chcemy kanapy- możemy postawić np. stół. Przy nim będziemy mogli spotkać się na wspólnych, rodzinnych posiłkach, które są przecież tak ważne.

Mały pokój dzienny - jak go urządzić?  - fot. depositphotos

Pokój dzienny z biblioteką - dodaj niezwykłego klimatu swojemu mieszkaniu

Pokój dzienny z małą biblioteczką? Dlaczego nie! Dzisiaj, kiedy jesteśmy już zmęczeni wszechobecnym szumem medialnym i telewizją - z ogromną chęcią wracamy do książek. Fotel, ława. Nie pozostaje nic, jak tylko brać kubek kawy, wciągającą książkę i relaksować się po całym dniu pracy. Domy/ mieszkania, w których są regały na książki wyróżniają się niezwykłą aurą. To miejsca, do których chce się wracać. Wiele osób przy przygotowywaniu domowej biblioteki decyduje się też na meble w stylu antycznym. Antyk, styl retro wraca teraz do łask i prawdopodobnie będzie królował w branży wnętrzarskiej na dłużej. Warto poznać i docenić jego niezaprzeczalne zalety.

Jak urządzić mały pokój dzienny? - fot. freepik.com


Pokój dzienny - o czym jeszcze musimy pamiętać?

Bez względu na to, czy przyjmujesz gości czy nie. Bez względu na to, czy jesteś towarzyską osobą, z domem pełnym przyjaciół, czy może introwertykiem - aranżuj pokój dzienny według własnych gustów i upodobań. To Tobie ma się on podobać przede wszystkim - to TWoja przestrzeń.

Komentarze