Co na ścianę do przedpokoju? - Pomysły na ścianę w przedpokoju

Co na ścianę do przedpokoju? - Pomysły na ścianę w przedpokoju Co na ścianę do przedpokoju? - Pomysły na ścianę w przedpokoju

Przedpokój to pomieszczenie, które  z reguły jest bardzo trudne jeżeli chodzi o aranżacje. Większość kobiet decyduję się wtedy na pomoc ze strony designera wnętrz. Jeżeli dotychczas nie myślałaś nigdy o tym, aby prosić kogoś o pomoc to koniecznie to zmień i zdecyduj się na fachowca.

Pomysły na ścianę w przedpokoju - praktyczne pomysły do przedpokoju 

Jeżeli chodzi o pomysły do przedpokoju to jest ich naprawdę wiele. Bardzo ważnym aspektem jest tutaj kolor ścian, który powinien pasować do kolorystyki całego wnętrza. Najlepszym pomysłem jest tutaj jasna kolorystka, a także idealnie dobrane panele lub płytki. Jednak czasami jasny kolor może okazać się pomyłką zwłaszcza jeśli mamy w domu małe dzieci, które jak wiadomo kochają malować. Postaw wtedy na coś ciemniejszego co z pewnością sprawi, że rysunki twoich dzieci po ścianie będą mniej widoczne. Generalnie ciemny kolor lepiej sprawdza się w miejscach w których mamy do czynienia z częstszymi zabrudzeniami.

 Co powiesić na ścianie w przedpokoju?

Piękny, idealnie wpasowany w kolorystykę obraz może w bardzo łatwy sposób ożywić nasze wnętrze. Jeżeli dotychczas nie byłaś zbyt przekonana do obrazu w swoim przedpokoju to koniecznie spróbuj przymierzyć go do całości pomieszczenia. Może okazać się, że to właśnie jego brakowało w twoim przedpokoju. Kolejnym dobrym pomysłem jest zastosowanie lustra, które będzie nie tylko pięknie wyglądać, ale również spełni rolę praktyczną. Każda z nas lubi przed wyjściem przeglądnąć się w dużym lustrze. Fakt, że może ono być powieszone sprawia, że nie zajmie dodatkowego miejsca, a z pewnością zmieni nasze wnętrze.

Komentarze