Nowości w kinach na maju i czerwcu 2019 - jakie premiery filmowe w maju?

Nowości w kinach na maju i czerwcu 2019 - jakie premiery filmowe w maju? Nowości w kinach na maju i czerwcu 2019 - jakie premiery filmowe w maju?

Wiosna jest okresem wielu premier filmowych. Scenarzyści coraz to bardziej nas zaskakują, powodują, że z niecierpliwością czekamy na premierę danego filmu i odliczamy dni do jego oglądnięcia. Niektórzy z nas pasjonują się komediami inni zdecydowanie bardziej wolą filmy akcji czy horrory. Tak naprawdę w maju 2019 roku swoją premierę będzie miało aż 25 produkcji filmowych. Jest to niesamowicie duża liczba, dzięki czemu każdy widz z pewnością znajdzie coś dla siebie. Niewątpliwie 10 i 12 maja będzie najwięcej nowości, które naprawdę warto śledzić.

Trzy kroki od siebie

Film ten swoją premierę będzie miał 10 maja 2019 roku. Jest to film, który ma opowiadać o dwojgu nastolatków chorych na mukowiscydozę. Akcja filmu toczy się w kilku miejscach, jednak głównie w domach nastolatków oraz w szpitalu, który można powiedzieć, że jest ich drugim domem. Są to ciężko chorzy młodzi ludzie, którzy zaczynają widzieć w sobie nieco więcej aniżeli tylko parę znajomych. Niezwykle wzruszająca historia, która przedstawia losy bardzo chorych i doświadczonych przez los młodych ludzi, którzy mimo wszystko nie tracą wiary w to, że i w ich życiu kiedyś wszytko się ułoży, mimo, że na razie ich rzeczywistością są  szpitalne sale, leki, tlen pomagający oddychać, ciągła diagnoza i strach.

Słodki koniec dnia

Produkcja ta będzie miała swoją premierę 10 maja 2019 roku tj. w piątek. Film ten opowiada o losach znakomitej poetki, której życie wydaje się być usłane różami. Jednak pewnego dnia znana pisarka i laureatka Nagrody Nobla otrzymuje przeraźliwe wieści, które zmieniają jej stosunek do świata raz na zawsze. Pech chce, że Maria, gdyż tak ma na imię główną bohaterka, zaczyna wyrażać swoje niepochlebne zdanie o świecie publicznie. Zaczyna postępować irracjonalnie i wygłasza szokujące przemówienie, które nie spotyka się z aprobatą społeczeństwa. Od tamtej chwili poetka zaczyna czuć konsekwencję tego zbyt pochopnego występu i źle podjętych decyzji. Warto zaznaczyć, że film ten jest polskiej produkcji, a główną rolę zagra wybitna i utalentowana Krystyna Janda.

Topielisko. Klątwa La Llorony

Przewidywany czas premiery w Polsce to 10 maja 2019 roku. Jest to przerażająca produkcja opowiadającą o nieszczęśliwej kobiecie, która przybiera postać zjawy. Jest ona uwięziona pomiędzy dwoma całkowicie się od siebie różniącymi światami. Okazuje się, że została skazana na tak okrutny los za to co zrobiła i błąka się pomiędzy niebem a piekłem. Kolejnym mrożącym krew w żyłach wątkiem jest fakt, że zjawa za życia utopiła swoje dzieci po czym sama postanowiła odebrać sobie życie w ten sam sposób. Wszystko to co ją teraz spotyka jest pewnego rodzaju karą za złe czyny. Zjawa zaczyna nawiedzać ludność mieszkającą w Los Angeles i siać coraz to większe spustoszenie.

Niedobrani

To już ostatnia propozycja niniejszego zestawienia. Film ten swoją premierę będzie miał 10 maja 2019 roku. Jest to film komediowy. Opowiada on o dziennikarzu, który za wszelką cenę próbuje umówić się ze swoją byłą opiekunką, która jest obecnie bardzo wpływową sobą z ogromnym doświadczeniem i całą masą przydatnych kontaktów.

Komentarze 1

Gość 07 lipca 2023