Niestandardowe atrakcje weselne. Jak urozmaicić ślub?

Niestandardowe atrakcje weselne. Jak urozmaicić ślub? Niestandardowe atrakcje weselne. Jak urozmaicić ślub?

Po wypowiedzeniu przysięgi małżeńskiej czas na toast i celebrowanie zawarcia małżeństwa - czas na wesele! Praktycznie wszystkie pary, które organizują ślub z weselem, starają się, by było ono dopracowane pod każdym względem nawet w najmniejszych szczegółach. Jednocześnie chcą również, by było jak najbardziej atrakcyjne dla Gości. Suto zastawione stoły, zespół muzyczny, konkursy i dobra zabawa: to według wielu podstawa udanego wesela. Jeśli lubisz wychodzić poza ramy codzienności i chcesz zorganizować naprawdę niezapomniane wesele, sprawdź nasze propozycje!

Kącik zabaw dla dzieci

Wśród niemal wszystkich gości znajdzie się bez wątpienia przynajmniej kilka par lub małżeństw z dziećmi. Jeśli chcecie, by uczestniczyli w waszej imprezie bez stresu o to, komu powierzyć maluchy pod opiekę, zadbajcie o to sami. Wystarczy zorganizować kącik dla najmłodszych gości - z menu dopasowanym do ich wieku, a także z dodatkowymi zabawkami i innymi rzeczami, którymi będą mogły zająć się podczas gdy rodzice będą wirować na parkiecie. 

Niebanalne atrakcje dla gości

Wesele ma być przede wszystkim doskonałą zabawą dla świeżo poślubionych małżonków. Warto jednak zadbać także o rozrywkę dla gości. Do tańców dołączcie na przykład karaoke - impreza rozkręci się w najlepsze bez wątpienia. Jeśli w gronie gości znajdują się również osoby w podeszłym wieku, warto wybrać salę, z wydzieloną osobną częścią, w której będą mogły odpocząć we względnej ciszy. Pomyślcie również o atrakcjach dla nich - nie każdy będzie miał siłę przez cały czas wirować na parkiecie. 

Urozmaicenie tradycji

Wspólne krojenie tortu? Jak najbardziej, ale dlaczego by nie zrobić tego z przytupem! Jesteście fanami filmów akcji? Niech tort wjedzie na salę w rytm muzyki z waszego ulubionego filmu, a zamiast noża użyjcie na przykład miecza. Pierwszy taniec także nie musi być spokojny. Zaskoczcie niczego nie spodziewających się gości energicznym przejściem z tańca-przytulańca do układu, jakiego nie powstydziliby się zawodowi tancerze. Możliwości jest wiele - granicą jest wasza wyobraźnia!

Komentarze