Jak poznać że żona cię zdradza? - Zdrada żony jak rozpoznać?

Jak poznać że żona cię zdradza? - Zdrada żony jak rozpoznać? Jak poznać że żona cię zdradza? - Zdrada żony jak rozpoznać?

Zdrada jest jednym z najczęstszych powodów rozstania. Jest to tak mocne nadszarpnięcie zaufania drugiej połowy, że mało kiedy udaje się naprawić związek w którym się ona pojawiła. Zdrada może mieć kilka a nawet kilkanaście przyczyn, zaczynając od tego, że jest ona impulsem w który nie angażuje się emocji i uczuć a skończywszy na tym, że może stanowić pewien rodzaj zemsty na partnerze za jakieś jego przewinienie. Zdrada jest zjawiskiem piętnowanym społecznie, bywa także niekiedy tematem tabu. Jak więc rozpoznać, czy Twoja żona Cię zdradza? Oto nasze rady.

Zaczęła często wychodzić z domu

Z domowniczki, której szczytem marzeń jest obejrzenie serialu w tv z kubełkiem lodów w ręce i w ulubionych ciepłych skarpetkach od babci nagle zamienia się w lwice salonową i coraz częściej wychodzi na tzw. drinka z koleżankami. Jest to niewątpliwie zmiana, która może być jasnym sygnałem do tego, że w życiu Twojej żony pojawił się ktoś trzeci.

Jak poznać że żona cię zdradza?  - fot. freepik.com

Jest dziwnie podekscytowana

Nagle zaczyna się ekscytować wszystkim, bije z niej jakaś dziwna niezidentyfikowana energia o której istnieniu nie miałeś pojęcia. Zaczyna wgłębiać się w relacje międzyludzkie, rozumie więcej zachowań innych osób, potrafi wytłumaczyć nawet aspołeczne pobudki danej osoby. Staje się dziwnie tolerancyjna i optymistycznie nastawiona do świata.

Jej telefon stał się nieuchwytny

Nagle uświadamiasz sobie, że telefon Twojej żony jakby się gdzieś zapadł pod ziemię. Kiedyś godzinami leżał na stole w kuchni lub na ławie w salonie, teraz nie ma szans abyś znalazł pozostawiony bez ścisłej kontroli telefon. Takie zachowanie bywa równoznaczne z tym, że ma ona coś do ukrycia i na pewno nie jest to fakt zainstalowania sobie nowej aplikacji, no chyba że… randkowej.

Na więcej Ci pozwala!

Nagle zaczęła pozwalać Ci zdecydowanie na więcej. Możesz bez obaw umówić się z kumplami na piwko w piątkowy wieczór, iść na mecz w sobotę czy nawet jechać na cały weekend bez niej. Jeżeli wcześniej Twoja żona nie wyjawiała cech partnerki tak niesamowicie wyrozumiałej i ugodowej to możesz być pewny, że w tych przyzwoleniach na Twoje szaleństwa znajduje się jakieś drugie dno, które może okazać się już nieco mniej sympatyczną wizja Waszej wspólnej przyszłości.

Zdrada żony jak rozpoznać? - fot. freepik.com

Komentarze