Co oznacza kiedy facet mówi, że bardzo Cię lubi?

Co oznacza kiedy facet mówi, że bardzo Cię lubi? Co oznacza kiedy facet mówi, że bardzo Cię lubi? - fot. freepik.com

Co oznacza kiedy facet mówi, że bardzo Cię lubi?

Mężczyzna w związku zazwyczaj jest tym, do którego należy inicjatywa. Jednakże zmiany następują wszędzie, również w relacjach. Niektórzy, zarówno kobiety jak i mężczyźni (choć częściej mężczyźni) nie chcą okazywać uczuć. Taka sytuacja rodzi naturalnie pytania odnośnie sympatii ze strony partnera. Na dłuższą metę bardzo trudno ukryć swoje uczucia. Dlatego też poznając siebie i partnera z czasem na pewno odkryje się prawdziwe odczucia łączące ludzi.

Kiedy dwie osoby wchodzą ze sobą w relację, ich gesty oraz zachowanie również ulegają zmianom. Dlatego, że inaczej reaguje się na osobę będącą zwykłą znajomą bądź znajomym, inaczej na osobę, która się podoba.

Zdarza się, że facet robi niezrozumiałe dla dziewczyny rzeczy. Kobiety wtedy nieraz starają się zrozumieć i wytłumaczyć jego zachowanie. Przykładem na to może być sytuacja, gdy czasami mężczyzna nie zabiega o spotkanie swojej partnerki z jego znajomymi. Nie chodzi o to że się wstydzi swojej wybranki. Lecz o to, że chce być postrzegany jako osoba dominująca w związku.

Bardzo często mężczyźni nie zdają sobie sprawy z tego co czują. Nie potrafią także wyrazić własnych emocji oraz odczuć. Według badań faceci stosują rozmowę, by ukazać swoją samodzielność i odrębność. Natomiast kobiety, by się zbliżyć do partnera. Mężczyzna zmuszany do rozmowy może zacząć się nawet obawiać lub uciec.

Co oznacza gdy facet mówi, że bardzo Cię lubi? - fot. freepik.com

Według badań mężczyźni nie rozmawiają o swoich uczuciach, gdyż chcą utrzymać władzę w związku. Nie chcą być zbyt wylewni i często utrzymują, że wszystko w porządku (nawet gdy tak nie jest), gdyż nie chcą wyglądać na nieudaczników. Jeśli facet mówi, że lubi kobietę, może to być jakieś skromne wypowiedzenie się, że chce od niej czegoś więcej niż przyjaźni.

Relacje między kobietą i mężczyzną niekiedy są bardzo skomplikowane i trzeba czasu by być pewnym drugiej osoby.

Komentarze