Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła imię synka!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła imię synka! Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła imię synka!

Prezenterka telewizyjna, prawdziwa ikona klasy, prowadząca program "Projekt Lady"  Małgorzata Rozenek - Majdan jest w ciąży i za kilka chwil powita na świecie swoje trzecie dziecko. Zarówno tata jak i mama maluszka chcą, aby czuł on się w swoim pokoju jak najlepiej dlatego dokonali małego remontu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on


Jak wiadomo temat in -vitro tej parze nie jest obcy. Zarówno Małgorzata Rozenek -Majdan jak i jej mąż kilkakrotnie podkreślali jak bardzo wdzięczni są tej metodzie, a także lekarzom. To właśnie dzięki niej przyjdzie na świat ich trzeci jak się okazuje synek. Prezenterka stara się rozpowszechnić temat in - vitro dlatego też postanowiła wydać książkę "In vitro. Rozmowy intymne". Teraz gdy przekazała światu wiedze na temat tej metody chce pokazać matką jak być świadomą matką. Zdecydowała się wydać kolejną książkę "Świadoma mama".

Jakie imię będzie miał trzeci synek pary?

Tutaj wybór imienia z pewnością będzie staropolski, ponieważ prezenterka śmiało podkreśla, że chciałby, aby pasowało ono do imion jej dwóch starszych synów, Stanisława i Tadeusza. Małgorzata Rozenek - Majdan podkreśla, że lubi imiona, które pasują do pełnych form, ponieważ bardzo często ich używa. Stwierdziła również, że wybór ostateczny jeszcze nie został podjęty. Jednak na ten moment:

"Wybór padł na Edwarda" - powiedziała prezenterka w jednym z wywiadów.

Rodzicom życzmy powodzenia i szczęśliwego rozwiązania!

Komentarze