Skrzynki na warzywa do ogrodu – galeria zdjęć propozycji

Skrzynki na warzywa do ogrodu – galeria zdjęć propozycji Skrzynki na warzywa do ogrodu – galeria zdjęć propozycji - fot. freepik.com

Skrzynki na warzywa do ogrodu – galeria zdjęć propozycji

 

Skrzynki na warzywa do ogrodu – galeria zdjęć propozycji - Jeżeli pragniesz zacząć hodować swoje własne warzywa w ogrodzie, warto rozejrzeć się za skrzynkami, w których będą mogły spokojnie rosnąć. Nie tylko skrzynki uchronią je przed niecnymi szkodnikami ale również jeżeli wybierzemy stylowe modele pasujące do naszego ogrodu to dodamy mu dodatkowy aspekt wizualny. Każdy osobiście powinien zdecydować czy chce mieć skrzynkę ze sklepu czy może pragnie nieco pomajsterkować i zrobić sobie taką własnoręcznie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które mogą Was zainspirować.

Najprostszym sposobem będzie wykorzystanie zwykłych skrzynek ogrodowych, które dodatkowo możemy udekorować lub podpisać.

 

 

 

Skrzynki na warzywa do ogrodu – galeria zdjęć propozycji - skrzynki - fot. freepik.com

 

 

 

Bardzo łatwym będzie przygotowanie ogródka ze skrzynek wiszących jedna nad drugą. Jeżeli masz choć trochę umiejętności w majsterkowaniu warto rozwarzyć taką opcję.

 

 

 

 

 

Osoby znacznie bardziej zaznajomione z majsterkowaniem i stolarstwem mogą zdecydować się na drewniane skrzynki DIY w pełni własnoręcznie robione. To dobry sposób aby pokazać swoje umiejętności i zyskać pochwałę sąsiadów i znajomych.

 

 

 

Skrzynki na warzywa do ogrodu – galeria zdjęć propozycji - skrzynka - fot. freepik.com

 

 

Rozpoczynając sadzenie warto zakupić lub zrobić własnoręcznie małe pojemniki gdzie każde nasionko będzie mogło w spokoju wykiełkować, a dopiero potem zostanie przesadzone do większej skrzynki. Jeżeli masz mało miejsca to genialnie do tego sprawdzają się wytłaczanki po jajkach lub kubeczki po lodach. Możesz też użyć wiszącej palety jako małego ogrodu na początek życia nasionek.

 

 

Skrzynki na warzywa do ogrodu – galeria zdjęć propozycji - pojemnik - fot. freepik.com

 

 

 

 

Komentarze