Pomysł na ogród przed domem zdjęcia

Pomysł na ogród przed domem zdjęcia Pomysł na ogród przed domem zdjęcia - fot. freepik.com

Pomysł na ogród przed domem zdjęcia

 

Pomysł na ogród przed domem zdjęcia - Wiele osób wybiera aranżację kameralnego ogrodu za domem jednak warto zdecydować się na urządzenie pięknego ogrodu również przed domem, który będzie swoistą wizytówką. Zadbane trawniki, kwietniki, rabaty i oświetlenie przed domem to pierwsza rzecz, na którą zwrócą uwagę goście i przechodnie. Podsuniemy Ci kilka pomysłów jak sprawić aby otoczenie Twojego domu nabrało stylu i piękna.

Aranżacja dużego ogrodu przed domem może być równocześnie dużym polem do popisu jak i wyzwaniem. Warto skorzystać z pomocy architekta krajobrazu lub rady ogrodnika, który pomoże wybrać nam idealne kwiaty, krzewy i inne rośliny.

 

 

 

 

Pomysł na ogród przed domem zdjęcia - duży ogród - fot. freepik.com

 

 

 

W przypadku ogrodu przed domem szczególnie trzeba pamiętać o oświetleniu. Goście będą zachwyceni genialnie dobraną iluminacją i możliwością przechadzania się po pięknie oświetlonych ścieżkach prowadzących do domu oraz w głąb ogrodu między rabatami.

 

 

 

 

Pomysł na ogród przed domem zdjęcia - oświetlenie - fot. freepik.com

 

 

 

Wybierając dekoracje do ogrodu przed domem można puścić wodze fantazji. Modne skalniaki, dekoracje DIY, lampy i donice to tylko część rzeczy jakie możesz zastosować. Wybierz coś co będzie pasować do ogólnego zamysłu na aranżację Twojego ogrodu i pochwal się swoimi pomysłami przed gośćmi!

 

 

 

Pomysł na ogród przed domem zdjęcia - dekoracja - fot. freepik.com

 

 

 

 

Komentarze