Ozdoby z kamieni do ogrodu - Dekoracja ogrodu zrób to sam

Ozdoby z kamieni do ogrodu - Dekoracja ogrodu zrób to sam Ozdoby z kamieni do ogrodu - Dekoracja ogrodu zrób to sam

Ogród to miejsce, o które warto zadbać - dzięki własnoręcznie robionym dekoracją możecie odmienić jego oblicze. Tanie i proste do wykonania ozdoby zrób to sam - ozdoby z kamieni do ogrodu. Szukasz czegoś oryginalnego jednak nie masz na to pomysłu? Wielkimi krokami zbliża się czas, w którym nasze ogrody zakwitną pełnią piękna - kwiaty i krzewy pokażą swój urok, zaś trawa nabierze pięknego koloru zielonego. Warto pamiętać jednak o ozdobach i dekoracjach do ogrodu - czasem jest to prostsze niż myślisz i wystarczą do tego zwykłe kamienie, które możesz znaleźć wokół siebie lub kupić za grosze!

 Dekoracje i ozdoby z kamieni do ogrodu, mogą przybierać różną formę, od dodatku do ścieżek ogrodowych, aż po wykonanie z nich donice czy posągi. Takie ozdoby są też dobrym pomysłem na zabicie czasu i stworzenie czegoś kreatywnego razem ze swoim dzieckiem. Tu z pomocą przychodzą nam malowanie kamienie, które wykonacie prosto, tanio i z dużą dawką uśmiechu! 

1. Własnoręcznie malowane kamienie wyglądają bardzo zjawiskowo! 

 

2. Domek jako dekoracja wykonana z kamieni? Dla chcącego nic trudnego! 

 

3. Tutaj przyklad kilku pomysłów, które możesz zastosować w ogrodzie - wspaniałe, tanie i szybkie do zrobienia ozdoby. 

 

4. Doniczki do ogrodu - wykonane ze sklejonych kamieni. 

 

5. Bajecznie wyglądające motyle z kamieni - ozdoba z kamieni do ogrodu. 

 

6. A może zwierzątko? Jaszczurka, która wywoła uśmiech na twarzy! 

 

7. A tutaj nasz pomysł na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem - własnoręcznie malowane kamienie do ogrodu - twórz różne wzorki, z których dziecko będzie szczęśliwe! 

 

Komentarze