Nowoczesne ogrody przydomowe zdjęcia

Nowoczesne ogrody przydomowe zdjęcia Nowoczesne ogrody przydomowe zdjęcia - fot. freepik.com

Nowoczesne ogrody przydomowe

 

Nowoczesne ogrody przydomowe - Planując zagospodarowanie przestrzeni przy nowoczesnym domu warto zastanowić się jaki efekt wizualny chcielibyśmy osiągnąć, a co za tym idzie jaki rodzaj ogrodu wybrać. Nasz może być uzależniony od wielkości ogrodu, rodzaju elewacji, stylu budownictwa i przede wszystkim własnych odczuć. Pamiętaj, że warto skonsultować projekt z architektem dla otrzymania najlepszego efektu i zachwyconych spojrzeń gości.

 

Nowoczesne ogrody przydomowe zdjęcia - kwietnik - fot. freepik.com

 

Planowanie warto rozpocząć od wyboru rodzaju i wielkości kwietnika. Wszystko zależy jak duża powierzchnię mamy do dyspozycji oraz jakie rośliny będziemy chcieli tam zasadzić. W przypadku nowoczesnych domów modnym jest postawienie na rośliny zielone z lekką nutą kolorów. Zbyt duża ilośc kwiatów może wyglądać zbyt śmiało i nazbyt wyróżniać sie na tle nowoczesnego budynku.

 

 

 

 

 

Minimalizm jest obecnie w modzie i dotyczy on również ogrodów. Szare skały i betonowe elementy obecnie kojarzą się bardzo pozytywnie i osoby lubiące spokój oraz harmonię powinni rozważyć taki wybór ogrodu. Dodatkowo dbanie o taki minimalistycznie urządzony nowoczesny ogród jest bardzo łatwe zatem to również coś dla osób zabieganych w dzisiejszych czasach.

 

 

 

Nowoczesne ogrody przydomowe zdjęcia - minimalizm - fot. freepik.com

 

 

 

Dla osób preferujących więcej zieleni oraz drewna proponujemy nowoczesne ogrody z drewnianymi elementami. Dbanie o taki ogród może być bardziej pracochłonne jednak zachwyt jaki zobaczymy w oczach gości będzie tego wart. Poniżej kilka przykładów tego typu ogrodów.

 

 

 

 

 

Nowoczesne ogrody przydomowe zdjęcia - zieleń i drewno - fot. freepik.com

 

Komentarze