Jak urządzić podwórko przed domem?

Jak urządzić podwórko przed domem? Jak urządzić podwórko przed domem?

Wprowadziłeś się do domu i zastanawiasz się jak urządzić podwórko przed domem?  Lub mieszkasz już długi okres w domu i chciałbym zmienić jego otoczenie na coś świeżego? Idziemy z pomocą! 

Jak zaprojektować ogród przed domem? 

Zaprojektowanie ogrodu przed domem warto rozpocząć od nakreślenia planu ogrodu oraz pomyślenia o tym czy chcemy, aby w ogrodzie znalazały się drzewa, małe krzewy czy tylko kwiaty. Warto zainspirować się zdjęciami aranżacji ogrodów z internetu. Jeśli jednak nie mamy do tego głowy warto oddać sprawy w ręce specjalisty, który zaprojektuje nam ogród od A do Z.  Jeśli jednak pozostaniecie przy opcji numer jeden mamy dla Was kilka propozycji na piękne ogrody przed domem.

Propozycja numer 1: 

fotolia.com

Propozycja numer 2: 

fotolia.com

Propozycja numer 3: 

fotolia.com

Krzewy i kwiaty przed domem - co posiadzić?

Dobór odpowiednich kwiatów i krzewów do projektowanego ogrodu przydomowego jest bardzo ciężki, kiedy nie masz planu oraz budżetu i zarysu ogrodu, warto poczekać z tą dezycją do tego czasu. Jeśli jednak brak Ci umiejętności w tym aspekcie, warto wybrać się do specjalistycznego sklepu, gdzie otrzymasz pełną informację. Poniżej mamy dla Ciebie kilka propozycji na rośliny i krzewy do ogrodu przydomowego. 

 

fotolia.com

 

fotolia.com
fotolia.com

 

Komentarze