Fontanny do ogrodu - pomysły

Fontanny do ogrodu - pomysły Fontanny do ogrodu - pomysły - fot. freepik.com

Fontanny do ogrodu - pomysły

 

Fontanny do ogrodu - pomysły - Każdy pragnie mieć piękny ogród przed domem. Miejsce pełne zieleni, kolorowych kwiatów i krzewów to swoista wizytówka i powód do dumy. Dlatego właśnie warto pomyśleć o fontannach, które będą świetnym dodatkiem i ozdobą. Lekki szum wody cudownie umili chwile spędzone wśród zieleni oraz pozwoli się lepiej zrelaksować. Owady i ptaki również docenią możliwość orzeźwienia się w upalny dzień. W tym roku w modzie są kamienne oraz japońskie fontanny dlatego każdy powinien móc wybrać coś pasującego do projektu domu. Poniżej prezentujemy kilka przykładów na cudowne fontanny, które mogą zinspirować Cię i dostarczyć własnych pomysłów. 

Klasyczne i modne kamienne fontanny w stylu vintage pasują do większości ogrodów. Jesli jednak chcesz mieć bardziej nowoczesną architekture warto wybrać nowoczesne kamienne fontanny. Tradycja czy nowoczesnośc? Wybór należy do Ciebie!

 

 

 

Fontanny do ogrodu - pomysły - kamienna fontanna - fot. freepik.com

 

 

 

Alternatywą dla fontanny może być piękna kamienna kaskada idealnie komponująca się z małym lub większym oczkiem wodnym. Przy takiej instalacji będzie więcej pracy jednak efekt końcowy powinien zadowolić każdego! Sprawdźcie nasze pomysły i propozycje na modne kamienne kaskady.

 

 

 

Fontanny do ogrodu - pomysły - kaskada - fot. freepik.com

 

 

 

Jeżeli naprawdę pragniesz zachwycić swoich gości i znajomych to warto zastanowić się nad ogrodem w stylu japońskim. W takim przypadku japońska fontanna z bambusa będzie pasować idealnie. Ten modny w tym roku projekt to coś nie tylko dla miłośników Azji i Japonii ale również dla osób ceniących sobie piękno i wyjątkowe rzeczy.

 

 

 

Fontanny do ogrodu - pomysły - japońska fontanna - fot. freepik.com

 

 

 

 

Komentarze