Dekoracje do ogrodu, na które nie wydasz ani grosza

Dekoracje do ogrodu, na które nie wydasz ani grosza Dekoracje do ogrodu, na które nie wydasz ani grosza

Kreatywności nigdy za wiele! Własnoręcznie robione rzeczy mogą przynieść nam wiele radości, w ostatnich latach ten trend mocno zwyżkuje, przynosząc nam coraz to lepsze pomysły na  ponowne wykorzystanie niepotrzebnych rzeczy.  Rozejrzy się co masz pod ręką niepotrzebnego lub co planujesz wyrzucić w niedługim czasie. Być może warto tego nie robić, lecz usiaść, przeglądnąć nasze propozycje lub inne dostępne w internecie i zrobić coś z niczego do ogrodu.

Dekoracje do ogrodu, na które nie wydasz ani grosza, to nasza galeria pomysłów na własnoręcznie robione rzeczy, które zrobimy z rzeczy, które są nam zbędne. Wiadome, niektóre z nich będą wymagały minimalnego wkładu własnego, jednak większość rzeczy znajdziesz w domu. Dziś chcemy Was zainspirować, stwórzcie swoje pomysły i projekty, z których będziecie dumni!  A teraz kilka naszych, naszym zdaniem najciekawszych pomysłów na dodatki zrobione niskim kosztem do ogrodu i nie tylko. 

fot. adobe stock

1. Stare obuwie przeciwdeszczowe może posłużyć jako doniczki. 

 

2. Opony jako doniczki, a także stare krzesło, które doda uroku! 

 

3. Coś z niczego dla bardziej zaawansowanych. 

 

4. Kreatywne wykorzystanie opon w inny sposób. 

 

5. Piłeczki do golfa możesz wykorzystać w ten sposób! 

 

6. Niestandardowe wykorzystanie starego rowera w ogrodzie. Przynacie, że zrobił na Was wrażenie? 

 

7. Takie krzesła do późnych lat 90tych mogliśmy spotkać w dużej części domów w Polsce. Dziś świetnie sprawdzą się jako dekoracja ogrodowa DIY. 

 

 

8. Retro pomysł do ogrodu. Nic się nie zmarnuje! 

 

Komentarze