Ojciec Tadeusz Rydzyk sprzedaje maseczki. W dobrej cenie!

Ojciec Tadeusz Rydzyk sprzedaje maseczki. W dobrej cenie! Ojciec Tadeusz Rydzyk sprzedaje maseczki. W dobrej cenie!

Sklep powiązany z ojcem Tadeuszem Rydzykiem rozpoczął sprzedaż bawełnianych maseczek wielokrotnego użytku.  Na co dzień sklep zajmuje się sprzedażą książek o tematyce religijnej. Jednakże bacząc na trendy oraz trudną sytuację rynkowa z powodu wirusa, sklep rozpoczął dystrybucję maseczek ochronnych wielokrotnego użytku, ale także przyłbić ochronnych. 

Cena za maseczkę wielkoronego użytku?  9,9 zł co przy obecnych cenach rynkowych naszym zdaniem jest caną konkurencyjną. Zaś cena przyłbicy to 16,9 zł (obecnie brak w sprzedaży przyłbic). 

fot. zdjecia głownego. Piotr Drabik CC 2.0 Wilkipedia

Komentarze 3

Gość 20 kwietnia 2020

Bo to jest diabeł wcielony,że wykorzystując w czasie pandemii ludzi a szczególnie ludzi ubogich,starszych,schorowanych,zamiast im pomóc,jest dużo głodujących,wiem tylko jedno; że zło się odwraca...HAŃBA....

Gość 20 kwietnia 2020

każdy kto mu wierzy i ufa zwyczajnie jest naiwnym człowiekiem, to biznesmen który zeruje na takich, przykre ale prawdziwe.

Gość 19 kwietnia 2020

Przyłbie to powinien rozdać dla szpitali. Jeśli jest dobrym katolikiem ... bez interesownie jak to czynił JEZUS CHRYSTUS W przeciwnym razie to diabeł wcielony!!!!