Aktor Marcin Januszkiewicz został kurierem. Wszystko przez wirusa

Aktor Marcin Januszkiewicz został kurierem. Wszystko przez wirusa Aktor Marcin Januszkiewicz został kurierem. Wszystko przez wirusa

Aktor Marcin Januszkiewicz  nie daje się pandemii oraz przestoją z nią związanymi. Aktor znany z takich seriali jak Ojciech Mateusz, czy Na Wspólnej, jest też  wokalistą, autorem tekstów piosenek i kompozytorem, musiał chwilowo zmienić pracę. Postanowił zostać kurierem! 

Pan Marcin we wpisie na Facebooku uświadamia nas o tym, że obecna sytuacja może dać nam się we znaki na dłuższy czas, czego muismy być świadomi: "Drodzy, czasy mamy jakie mamy, ale powiem Wam - zaczyna mnie dziwić jak wielu ludzi dookoła nie zdaje sobie sprawy z tego, że świat jaki znaliśmy do tej pory się już skończył i nie wróci. I że nic nam się nie należy, żadna manna z nieba nie spadnie.". 

Aktor podjał bardzo śmiały ruch, wiele osób narzekało na temat pandemii oraz na temat tego, co dzieje się wokół nich, nie podejmowali żadnej akcji, czekając,aż ktoś im pomoże. Marcin Januszkiewicz pokazuję, że żadna praca nie hańbi i wciezkich czasach trzeba mocno pracować nie ważne gdzie, ale ważne z jakim efektem. Jak sam przyznaje rozwożenie paczek od 6 do 19 jest bardzo ciężką pracą, jednak nie narzeka, gdyż wokół ma dobrych ludzi. Jak sam podkreśla "Czas naprawdę wziąć się do roboty ludziska, znaleźć w sobie siłę, zahartować się w tej sytuacji" 

 

Komentarze