Wzory na paznokcie ombre - Galeria zdjęć paznokcie ombre

Wzory na paznokcie ombre - Galeria zdjęć paznokcie ombre Wzory na paznokcie ombre - Galeria zdjęć paznokcie ombre

Paznokcie ombre są jedną z bardziej topowych propozycji tego sezonu. Ombre to nic innego jak połączenie kilku odcieni w jedną spójna i doskonale współgrającą ze sobą całość. Można łączyć kolory z jednej kategorii, np. kilka odcieni różu lub te zupełnie skrajne np. czerń z bielą, dodatkowo taką stylizację uzupełnić mogą wszelkiego rodzaju zdobienia i efekty np. efekt syrenki. Jak to jednak wygląda w praktyce? Poniżej przedstawiamy Wam najgorętsze paznokciowe inspiracje ombre 2020 roku! A Ty którą z nich wybierzesz?

Biało niebieskie ombre - inspiracja 2020

Biało-niebieskie ombre na półokrągłych krótkich paznokciach to idealna inspiracja na letnie miesiące. Jest to delikatny, subtelny i stonowany manicure w którym zastosowano połączenie dwóch idealnie ze sobą współgrających jasnych kolorów.


fot. pinterest

Czarno-bordowe ombre - kolor na paznokcie ombre

Czarno-bordowe ombre na kwadratowych paznokciach średniej długości to inspiracja dla odważnych kobiet, które lubują się w ciemnych barwach. Propozycja ta może być doskonałą opcją na paznokcie jesienne oraz zimowe. Prezentują się one naprawdę wyjątkowo i niepowtarzalnie.


fot. pinterest

Fioletowe paznokcie ombre

Fioletowe ombre hybrydowe to nic innego jak połączenie przynajmniej trzech odcieni fioletu. Jeden z nich jest bardzo ciemny, natomiast kolejne dwa o kilka tonów jaśniejsze. Jest to kombinacja, która może nam przypaść do gustu szczególnie wiosną, gdy wszystko budzi się do życia a kwiaty rozkwitają. Czy ten manicure zainspirował Cię tak samo mocno jak nas?


fot. pinterest

Granatowo - cieliste ombre z białym zdobieniem 

Granatowo-cieliste ombre z białym wzorzystym zdobieniem to idealna inspiracja na nadchodzące miesiące. Mamy tutaj do czynienia z połączeniem bardzo ciemnego granatu, błękitu królewskiego oraz koloru cielistego. Całość została dopełniona eleganckim akcentem, który prezentuje się naprawdę okazale.


fot. pinterest

Jagodowe paznokcie hybrydowe - pomysł na ombre 2020

Kolejną propozycją ombre jest apetycznie wyglądająca jagodowa inspiracja hybrydowa. Jest to znakomite połączenie kobaltu, błękitu królewskiego oraz pastelowego jasnego błękitu zwanego potocznie kolorem baby blue. Jest to kombinacja opierająca się na jednym kolorze, którego kilka odcieni zostało połączone w jedną perfekcyjnie współgrającą ze sobą całość. 


fot. pinterest

Klasyczne paznokcie ombre 

Klasyczne cieliste ombre na paznokciach w kształcie baleriny to perfekcyjna propozycja dla pań kochających się w prostocie, elegancji i subtelności. Jest to inspiracja, która doskonale współgra z każdą stylizacją. Warto też wspomnieć, że nadaje się ona nie tylko na co dzień, lecz także na wielkie wyjścia i uroczystości.


fot. pinterest

Letnie ombre - inspiracja na wzór ombre 2020

Letnie ombre hybrydowe to nic innego jak doskonałe połączenie takich kolorów jak: pudowy róż, pomarańcz oraz żółty. Całość została pokryta matowym topem przez co prezentuje się naprawdę wyjątkowo i niepowtarzalnie. Są to trzy różne barwy, które tworzą piękną spójną całość. Manicure ten jest najlepszą letnią inspiracją 2020. Nadaje się on głównie na wakacyjne wyjazdy i niepowtarzalne słoneczne szaleństwo na plaży. Warto także wspomnieć, że najlepiej współgra on z modą letnią i plażową. No czyż nie wygląda oszałamiająco?


fot. pinterest

Komentarze