Wzorki na paznokcie dla starszych Pań

Wzorki na paznokcie dla starszych Pań Wzorki na paznokcie dla starszych Pań

Niezależnie od wieku każda z kobiet zawsze stara się zadbać o swój wygląd, który tak naprawdę często odzwierciedla pogląd na nasza osobę w oczach innych ludzi.  Wzorki na paznokcie dla starszych pań, kobiet po 50 roku życia zaprezentujemy Wam w galerii zdjęć. Wybraliśmy paznokcie, które będą dopasowane zarówno do wyjścia na miasto, imprezę czy do pracy. Faceci kochają zadbane, dobrze pomalowane paznokcie u kobiet w każdym wieku. Dobrze dobrany kolor na paznokcie, pomoże Wam być pewniejszą siebie, być lepiej postrzeganą wśród mężczyzn, ale także doda Wam atrakcyjności! 

1. Stonowany manicure paznokci dla kobiet w sile wieku.  Warto odróżnić jeden z paznokci, co doda bardzo ciekawego wyglądu! 

fot. shutterstock.com

 

2.  Kolejna propozycja na odróżniający się paznokieć  w innym kolorze. 

fot. shutterstock.com

 

3. Paznokcie dla starszych Pań w kolorze bordowym, z dodatkiem zieleni. Nie spodziewaliśmy się, że efekt końcowy będzie tak znakomity! 

fot. shutterstock.com

 

4. Fioletowe odcienie na panzokciach z dodatkiem brokatu. Idealnie wyglądają na romatntyczny wieczór!  Dekoracje na paznokciach dla starszych pań ograniczamy do minimum! 

fot. shutterstock.com

 

5. Lekki dekoracyjny wzór dla kobiet w sile wieku - idealne połączenie na kolację czy wyjście do teatru.

fot. shutterstock.com

 

Komentarze