Paznokcie u stópek hybryda – galeria zdjęć

Paznokcie u stópek hybryda – galeria zdjęć Paznokcie u stópek hybryda – galeria zdjęć - fot. freepik.com

Paznokcie u stópek hybryda – galeria zdjęć

 

Paznokcie u stópek hybryda – galeria zdjęć - Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie i gustownie, w każdej okazji. Nadeszły ciepłe dni gdy możemy wreszcie wyciągnąć sandałki i klapki czy to na plażę czy po prostu na spacer. Jeżeli nie chcemy często poprawiać koloru naszego pedicure to idealnym rozwiązaniem będą hybrydy na paznokcie u stóp. W tym sezonie szczególnie modne są jasne kolory takie jak żółty, niebieski czy różowy. Jeżeli wybierasz się na wyjazd gdzie planujesz paradować z odsłoniętymi palcami u stóp zdecydowanei sprawdź nasze propozycje.

Lekki kolor niebieski pasujący do letniego nieba na paznokciach to coś na co warto postawić tego lata. Niebieski pedicure hybrydowy wyróżni Cię na plaży lub podczas spaceru. Warto pomyśleć oczywiście o gustownych, pasujących sandałkach.

 

 

 

Paznokcie u stópek hybryda – galeria zdjęć - niebieskie paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Kolejnym modnym kolorem paznokci u stóp na ten sezon będzie jasny żółty świetnie wygladający pośród piasku i zieleni. To coś zarówno na plażę jak i piknik z przyjaciółmi pośród piękna przyrody.

 

 

 

Paznokcie u stópek hybryda – galeria zdjęć - żółte paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

 

Dla odważnych i wyzywających kobiet proponujemy eleganckie różowe paznokcie hybrydowe u stóp. Sprawdzą się świetnie na letni wyjazd z kimś wyjątkowym lub na nocną zabawę pod gwiaździstym niebem.

 

 

 

Paznokcie u stópek hybryda – galeria zdjęć - różowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Komentarze