Paznokcie na lato 2021 – Modne wzory paznokci

Paznokcie na lato 2021 – Modne wzory paznokci Paznokcie na lato 2021 - fot. freepik.com

Paznokcie na lato 2021

 

Paznokcie na lato 2021 - Letni manicure to gorący temat na ustach kobiety gdy tylko pojawią się pierwsze ciepłe dni. W tym roku modne będa delikatne, pastelowe kolory, wzoru w słonecznych kolorach oraz zadbane paznokcie nude, które prawie nigdy nie wychodzą z mody. Sprawdź nasze propozycje i zainspiruj się na lato 2021!

Paznokcie w odcieniach żółci to idealny wybór na plażę i letnią imprezę. Neonowe, pastelowe czy z wzorkami - warto zapamiętać, że ten kolor będzie królował podczas gorących letnich dni 2021. Który wzór się Wam najbardziej podoba?

 

 

Paznokcie na lato 2021 - żółte paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

 

Delikatne paznokcie pastelowe to coś dla nieśmiałych kobiet, które również pragną poczuć się piękniej. Te delikatne kolory dopełnią uroku Twojej kreacji podczas letniego spaceru lubi spotkania ze znajomymi. Pamiętaj tylko aby nie przytłumić tej delikatności zbyt dużą ilością biżuterii!

 

 

 

 

Paznokcie na lato 2021 - pastelowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Paznokcie nude to doskonały wybór dla aktywnych kobiet. Zadbane paznokcie to Twoja wizytówka również podczas letnich ćwiczeń i różnego rodzaju aktywności. Zamiast wybierać krzykliwy, kolorowy manicure wybierz eleganckie paznokcie nude, dzięki którym nie będziesz musiała martwić się stanem swoich dłoni.

 

 

 

Paznokcie na lato 2021 - paznokcie nude - fot. freepik.com

 

 

 

Komentarze