Paznokcie na komunie 2021

Paznokcie na komunie 2021 Paznokcie na komunie 2021 - fot. freepik.com

Paznokcie na komunie 2021 

 

Paznokcie na komunie 2021 - Celebrowanie tak ważnego momentu w życiu każdego katolika wymaga odpowiedniej oprawy. Dlatego w tym absolutnie wyjątkowym dniu zarówno dziecko, jak i rodzice muszą wyglądać elegancko. Drogie mamy nie możecie zapominać o sobie i szczególnie w tym dniu i Wy powinnyście błyszczeć. Dobór idealnego manicure na taką okazję może być trudny jednak spróbujemy Wam pomóc prezentując modne paznokcie na 2021 rok. Pamiętajcie również, aby nie zapominieć o fryzurze, która stanowi istotny element całej stylizacji.

Delikatny róż na paznokciach będzie idealnym wyborem dla pań pragnących równocześnie wyglądać elegancko i skromnie. Komunia to pogodny czas i z tym włśnie kojarzy się ten kolor.

 

 

 

Paznokcie na komunie 2021 - śliczny róż - fot. freepik.com

 

 

 

Równie dobrym wyborem może być śliczny, niebieski kolor nieba na paznokciach. Wygląda niesamowicie i przyciąga wzrok jednak warto pamiętać, że nie do wszystkich kreacji może pasować.

 

 

 

Paznokcie na komunie 2021 - delikatny niebieski - fot. freepik.com

 

 

 

Paznokcie nude nigdy nie wychodzą z mody dlatego ten rodzaj manicure również polecamy na tą wyjątkową uroczystość. Wybór ten szczególnie powinien przypaść do gustu kobietom, które dbają o swoje paznokcie, jednak nie chcą za bardzo wyróżniać się z tłumu.

 

 

 

Paznokcie na komunie 2021 - paznokcie nude - fot. freepik.com

 

 

 

Komentarze