Paznokcie na jesień 2021 – galeria zdjęć

Paznokcie na jesień 2021 – galeria zdjęć Paznokcie na jesień 2021 – galeria zdjęć - fot. freepik.com

Paznokcie na jesień 2021 – galeria zdjęć

 

Paznokcie na jesień 2021 – galeria zdjęć - Jesienią 2021 roku modne kolory manicure nie będą aż tak bardzo różniły się od poprzedniego roku. Gustowna czerń, ciepły pomarańcz oraz delikatny fiolet to kolory, które warto wybrać o tej porze roku nie ważne czy wybieramy się na spokojny spacer czy też eleganckie przyjęcie w towarzystwie. Sprawdź nasze propozycje na jesienny manicure 2021 i wybierz coś dla siebie!

Czerń pasuje do większości jesiennych kreacji dlatego warto zdecydować się na czarne, eleganckie paznokcie szczególnie wybierając się na szczególne spotkanie lub imprezę. Idealnie dopasowanymi paznokciami w czerni będziesz mogła kusić i przyciągać wzrok kogo tylko chcesz!

 

 

 

Paznokcie na jesień 2021 – galeria zdjęć - czarne paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

 

Pomarańczowe paznokcie na jesień 2021 to coś dla pogodnych i wesołych kobiet. Takie paznokcie sprawdzą się nie tylko w okolicach halloween ale przez całą jesień przypominając o pięknych kolorach jesiennych liści i pysznych dyniach. Taki manicure to świetny wybór na spotkanie z przyjaciółmi - nie ważne czy to będzie jesienny spacer czy wieczór przed telewizorem.

 

 

 

Paznokcie na jesień 2021 – galeria zdjęć - pomarańczowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

 

Fioletowy manicure na jesień 2021 to wybór dla eleganckich i delikatnych kobiet, które pragną wyglądać pięknie i szykownie ale nie chcą zbytnio wyróżniać się z tłumu. Delikatny, stonowany fiolet pasuje do delikatnego jesiennego makijażu i cieplejszych kreacji. 

 

 

 

Paznokcie na jesień 2021 – galeria zdjęć - fioletowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

 

Komentarze