Paznokcie do pracy 2020 - Jakie wzory paznokci są akceptowalne do pracy?

Paznokcie do pracy 2020 - Jakie wzory paznokci są akceptowalne do pracy? Paznokcie do pracy 2020 - Jakie wzory paznokci są akceptowalne do pracy?

Stylizacja do pracy powinna być przede wszystkim utrzymana w neutralnych kolorach. Powinnyśmy wystrzegać się jaskrawych, zbyt mocnych i zadziornych barw, gdyż może to zostać źle odebrane przez naszych pracodawców. Powinnyśmy także unikać zbędnych wzorów i przesadnej ilości błyszczącej biżuterii, gdyż najzwyczajniej w świecie wygląda to mało elegancko i kiczowato. Należy pamiętać, że każda firma ma swoje wymagania, faktem jednak jest, że i my same powinnyśmy mieć tzw. swoje dopuszczalne i nie dopuszczalne elementy garderoby zawodowej. Na co więc stawiać w wyborze biznesowego manicure? Oto nasze propozycje, które na pewno będą doskonałym rozwiązaniem dla każdej pracującej kobiety! Podpowiadamy jakie paznokcie wybrać do pracy. 

Hybrydowe ombre do pracy 2020

Hybrydowe ombre utrzymane w jasnych odcieniach to idealna propozycja stylizacji paznokci do pracy. Jest to opcja, która doskonale współgra z każdą elegancką, biurową stylizacją. Nie jest ona wulgarna ani zbyt mocno rzucająca się w oczy co czyni ją jeszcze bardziej adekwatną.


fot. pinterest

Khaki matowe paznokcie hybrydowe do pracy

Proste matowe khaki paznokcie hybrydowe to kolejna trafna zawodowa propozycja, która prezentuje się oszałamiająco, elegancko i bardzo subtelnie. Mat dodatkowo akcentuje powagę, ale i prostotę, która zazwyczaj bywa elementem obowiązkowym w biurowej stylizacji.


fot. pinterest

Klasyczny manicure francuski do pracy 

Najlepszą i najbardziej właściwą propozycją zawodowego manicure jest manicure francuski, który łączy w sobie delikatność, elegancję, prostotę, klasykę i perfekcyjny wygląd. Doskonale sprawdzi się on jako dopełnienie biznesowych kreacji, jest także bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu.


fot. pinterest

Matowe paznokcie hybrydowe do pracy 2020

Matowe bordowe paznokcie hybrydowe to nieco bardziej kontrowersyjna propozycja. Wiadomo jednak nie od dziś, że biurowym kolorem jest granat, czerń, biel oraz od niedawna bordo, które doskonale prezentuje się podczas spotkań biznesowych. Matowe wykończenie powoduje, że manicure zyskuje elegancki wydźwięk dzięki czemu można z powodzeniem nadać mu rangę biznesowej stylizacji paznokci.


fot. pinterest

Nude paznokcie hybrydowe do pracy 2020

Zaokrąglone paznokcie hybrydowe w odcieniu nude to wspaniała propozycja dla kobiet pracujących. Wszelkiego rodzaju beże idealnie sprawdzają się jako uzupełnienie biznesowej stylizacji. Są one delikatne, subtelne, nie rzucają się w oczy oraz sprawiają, że dłonie prezentują się naprawdę modnie, elegancko i nad wymiar okazale. Czy ten wzór Twoim zdaniem jest odpowiedni na paznokcie do pracy


fot. pinterest
 

Szare, matowe paznokcie - paznokcie do pracy

Szare matowe paznokcie hybrydowe to nieco bardziej innowacyjna i wyjątkowa propozycja manicure biznesowego. Jest to przede wszystkim kolor, który idealnie potrafi dopasować się do każdej stylizacji, czy to tej czysto zawodowej czy też nieco bardziej codziennej, luźnej. Szarość od niedawna zaczęła być bardzo pożądanym kolorem, dlatego też nie mogło zabraknąć jej w tym zestawieniu. Szare paznokcie są absolutnym hitem tego sezonu! Naprawdę warto się na nie zdecydować a kto wie może wkrótce będą Twoim numerem jeden i najlepszymi paznokciami do pracy!


fot. fotolia 
 

Komentarze