Paznokcie 2021 wiosna-lato – galeria zdjęć

Paznokcie 2021 wiosna-lato – galeria zdjęć Paznokcie 2021 wiosna-lato – galeria zdjęć - fot. freepik.com

Paznokcie 2021 wiosna-lato – galeria zdjęć

 

Paznokcie 2021 wiosna-lato – galeria zdjęć - Każda kobieta pragnie czuć się wyjątkowo szczególnie w towarzystwie dlatego z okazji ciepłych dni warto sprawić sobie wyjątkowy manicure, który przyciągnie wzrok znajomych i tego jedynego. W tym roku w modzie są jasne i ciepłe kolory pasujące do wiosenno-letniej aury oraz delikatny róż. Można pomyśleć również o delikatnych zdobieniach na paznokcie dzięki, którym już na pewno przyciągniesz spojrzenia innych.

 Przepiękne paznokcie w kolorze niebieskim będą kojarzyć się z lazurem wody i błękitem nieba. Delikatne, srebrne i złote zdobienia będą jeszcze bardziej podkreślać elegancję i szyk letniej kreacji. Oto kilka przykładów, które mogą Cię zainspirować i przekonać do wyboru tego konkretnego koloru.

 

 

 

Paznokcie 2021 wiosna-lato – galeria zdjęć - niebieskie paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

 

Kolejnym modnym kolorem paznokci na lato 2021 jest słoneczny-żółty. Ciepły i jasny kolor na paznokciach sprawi, że będziesz postrzegana jako pogodna i wesoła osoba. to idealne rozwiązanie na plażę i letni spacer nad brzegiem morza lub jeziora. 

 

 

 

 

Paznokcie 2021 wiosna-lato – galeria zdjęć - żółte paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Zielone paznokcie będa modne głównie wiosną 2021 jednak latem to również będzie świetny wybór szczególnie na spacer z przyjaciółmi lub imprezę plenerową na łonie natury. Dobierz odcień idealnie pasujący do Twojej kreacji i upodobań. W przypadku tego koloru w modzie są zarówno ciemniejsze jak i jaśniejsze odcienie.

 

 

 

 

Paznokcie 2021 wiosna-lato – galeria zdjęć - zielone paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

 

Komentarze