Jaki kolor włosów pasuje do niebieskich oczu?

Jaki kolor włosów pasuje do niebieskich oczu? Jaki kolor włosów pasuje do niebieskich oczu?

Jak wiadomo każdy kolor włosów powinien idealnie współgrać z oczami przy okazji dodając całej aparycji jeszcze więcej uroku. Masz niebieskie oczy i problem z wyborem koloru farby? Najlepszym rozwiązaniem będzie tutaj jasna barwa, która  idealnie wpasuje w niebieską tęczówkę.

Włosy blond dla niebieskich oczu

Blond włosy to idealny wybór szczególnie dla osoby o niebieskim zabarwieniu tęczówki. Każda kobieta, która jest naturalną blondynką o tym przepięknym zabarwieniu oka powinna pozostać przy swoim kolorze. Jasne włosy idealnie komponują się z niebieskim kolorem oka, a twarz dzięki temu wygląda dużo młodziej, niż w przypadku na przykład szatynek. Warto jednak pamiętać, że blond włosy wymagają dużo więcej troski i są dużo bardziej delikatniejsze. Jeżeli nie jesteś blondynką, a masz niebieskie zabarwienie tęczówki i odrobinę chciałabyś po demonstrować ze swoim kolorem włosów to koniecznie spróbuj wybrać blond kolor.

Pielęgnacja blond włosów

Blondynki niestety podczas pielęgnacji mają dużo gorzej, niż szatynki. Zazwyczaj włosy blond są cienkie, kruche i dużo częściej się łamią. Okazuje się, że każdy zabieg nie do końca dobrze na nie działa. Zazwyczaj zanim zdecydujemy się na rozjaśnienie bądź jakikolwiek inny zabieg powinnyśmy być tego świadome i zastanowić się kilka razy zanim go dokonamy. Czasami efekty pochopnych decyzji mogą nas naprawdę rozczarować, a wynik finalny okazać się inny, niż się spodziewałyśmy. Mimo tego nie rezygnuj z marzeń o złotym blondzie. Jeżeli nie jesteś blondynką, a bardzo chciałbyś nią być, ponieważ masz świadomość tego, że twój kolor oczów idealnie by wpasował się w ten kolor, zaryzykuj!

Komentarze