Jaki kolor włosów do szarych oczu?

Jaki kolor włosów do szarych oczu? Jaki kolor włosów do szarych oczu?

Perfekcyjnie dobrany kolor włosów to dla kobiety nie łatwe wyzwanie. Okazuje się, że dobór koloru włosów czasami przerasta większość i wtedy zaczynają się schody. Jednak wykonywanie metamorfoz związanych z koloryzowaniem włosów jest potrzebne i nie należy bać się ich podejmować. Jak odpowiednio dobrać kolor włosów do oczu szarych? Czy zmiana z blond w ciemniejszy odcień w późniejszym wieku jest dobrym pomysłem? Poniżej odpowiedź na dręczące nas często pytania.

Jaki kolor do szarych oczu?

Szare oczy to dość wyjątkowa i niepowtarzalna barwa tęczówki. Jeśli dotychczas nigdy nie spotkałaś się z tym kolorem to nic dziwnego. Bardzo podobną barwę mają tutaj również oczy niebieskie, które w dużej mierze wyglądają jak szare. Większość stylistów podczas kierowania się wyborem koloru włosów zazwyczaj do tego rodzaju barwy tęczówki wybiera brązowy odcień. Blond zazwyczaj kojarzy się z ciepłem, słońcem i wakacjami, natomiast brąz z jesienią i generalnie pochmurną pogoda.

Dlatego też większość kobiet decydując się na zmianę koloru kieruje się także pora roku jaka jest dotychczas.  Bardzo często zdarza się, że po kolor brązu sięgają również kobiety, które wcześniej były blondynkami o szarej tęczówce oka. Okazuje się, że wybór ten jest spowodowany wiekiem w który nieubłagalnie wkraczają. Nie każda kobieta po 40stce będzie się dobrze czuła w złotym blondzie, a wręcz przeciwnie większość z nich postanowi przybrać tutaj jasny brąz.

Komentarze