Jaki kolor cieni do niebieskich oczu?

Jaki kolor cieni do niebieskich oczu? Jaki kolor cieni do niebieskich oczu?

Kobiety o niebieskiej tęczówce oka powinny czuć się naprawdę wyjątkowo. Okazuje się, że to właśnie niebieski kolor oczu najbardziej podoba się mężczyzną. Jednak jak wiadomo kolor oczu ten jak każdy inny również niesie spore problemy podczas codziennego makijażu. Jednym z najbardziej powszechnych problemów podczas wyboru makijażu dla niebieskiej tęczówki jest cień, który niestety nie każdej kobiecej urodzie pasuje. Masz niebieski odcień tęczówek i nie do końca wiesz jaki cień powinnaś wybrać? Jeżeli chodzi o niebieski kolor oczu to akurat można powiedzieć, że problemu nie masz ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie kilaka świetnych propozycji, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Zadymione oko - barwy czerni i granatu

Świetnym połączeniem jest tutaj czerń z granatem, która ostatnio króluje jeżeli chodzi o wybór cieni dla niebieskich oczu. Jeżeli nigdy wcześniej nie myślałaś o stworzeniu na swojej powiece takiej kompozycji to koniecznie wypróbuj. Zadymione oko idealnie sprawdza się również podczas specjalnych wydarzeń, studniówka, półmetek czy też oczywiście wesele. Mocno pomalowane oko sprawia, że nasz makijaż jest dość wyrazisty i warto go odrobinę przyćmić. Najlepszym pomysłem będzie tutaj naturalna, lekka, w odcieniu nude pomadka, która z pewnością nada naszemu makijażowi  naturalności.

Kredka do oczu

Idealnym pomysłem jest również kreska, która powiększy oko i sprawi, że będzie wyglądało na bardziej wyraziste. Najlepiej będzie podkreślić oko chłodniejszym odcieniem, szarość, brąz, ale nie czerń. Czarna kreska idealnie znajdzie swoje zastosowanie, ale tylko i wyłącznie wieczorową porą.

Komentarze