Czy mężczyźni zwracają uwagę na paznokcie?

Czy mężczyźni zwracają uwagę na paznokcie? Czy mężczyźni zwracają uwagę na paznokcie?

Fakt jak postrzega nas mężczyzna zwłaszcza ten z którym dopiero zaczynasz nawiązywać głębszą relacje jest bardzo ważny. Okazuje się, że dla większości facetów najistotniejsze są paznokcie, które dobrze gdyby u kobiety były zadbane. Jakie paznokcie lubią mężczyźni? Oto lista 4 najbardziej powszechnych, które z pewnością przypadną do gustu nie jednemu mężczyźnie. Jeżeli chcesz, aby mężczyzna zwrócił uwagę na Twoje paznokcie to koniecznie na spotkanie z nim zdecyduj się na jeden z poniższych kolorów.

1. Kolor paznokci czerwony

Krótka, klasyczna czerwień jest w stanie spodobać się nie jednemu mężczyźnie. Długie, żelowe paznokcie nie zawsze spodobają się facetom. Kształt kobiecego paznokcia ma dla mężczyzny duże znaczenie. Postaraj się zawsze wpasować w gusta swojego mężczyzny. Klasyczna czerwień może okazać się tutaj strzałem w dziesiątkę.

Czy facet zwraca uwagę na paznokcie? Fot. freepik.com


2. Perłowy odcień

Mężczyźni nie lubią zbyt wielu kolorów. Zwykłe, perłowe, zadbane paznokcie są dla mężczyzny już oznaką kobiecego piękna. Perłowe paznokcie idealnie będą wyglądać z połączeniem frenchu. Jasna płytka paznokcia z białym zakończeniem będzie pasować do każdej stylizacji.

3. Szmaragdowe

O gustach się nie dyskutuje. Pewnie większość będzie zaskoczona i nie do końca zrozumie dlaczego zieleń kręci facetów. Okazuje się, że mężczyźni lubią klasę, ale również orginalność. Zielone odcienie kojarzą się mężczyznom z odwagą i niezależnością. Ważne jest, aby przy tym odcieniu paznokcie pozostały krótkie.

4. Bordowe

Bordowe paznokcie nie tylko spodobają się mężczyznom, ale również nam, kobietą. Krwiste bordo najlepiej prezentuje się jesienią. Kolor ten najlepiej prezentuje się na dłuższych paznokciach. Warto jednak pamiętać, że wszystko ma swoje granice i ważne, aby nie przesadzić z długością płytki.

fot. freepik.com

 

Komentarze