Polskie imiona dla dziecka - Najpiękniejsze propozycje na imię dla dziecka

Polskie imiona dla dziecka - Najpiękniejsze propozycje na imię dla dziecka Polskie imiona dla dziecka - Najpiękniejsze propozycje na imię dla dziecka

Twój poród zbliża się wielkimi korkami, a imię dla Twojego dzidziusia jeszcze nie wybrane? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką listę polskich imion zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Oto najpiękniejsze propozycję na imię dla dziecka, które będą modne w tym roku.

1. Zuzanna  - Zuzanna to zazwyczaj kobieta, która bardzo szybko działa. Jej działania z reguły są bardzo dynamiczne dzięki czemu podejmuje się dużej ilości wyzwań. Pomimo swojej groźnej postawy w stosunku do niektórych osób bardzo często pokazuje swoje duże serce. Bardzo ładne imię dla dziewczynki.

2. Julia - Z reguły to bardzo nieśmiałą i skryta w sobie kobieta. Bardzo często jej emocje są przez nią nie okazywane przez co może się wydawać, że jest nieczuła w stosunku do innych osób. Jednak w środku jest bardzo wrażliwa, a wszelkiego rodzaju kłamstwa bądź zdrady przechodzi dużo gorzej, niż inni.

3. Amelia  - Kobieta o tym imieniu jest bardzo romantyczna. Z reguły jest ona bardzo lubiana i pozytywnie odbierana przez rówieśników. Bardzo szybko podejmuje poprawne decyzje względem swojego życia prywatnego.

4. Jan - Mężczyzna o tym imieniu z reguły jest bardzo rodzinny i sprawiedliwy. Bardzo szanuje obyczaje i kulturę w której się wychował. Jego inteligencja z reguły jest dużo wyższa, niż rówieśników w podobnym wieku.

5. Antoni  - Antoni to mężczyzna łagodny i zazwyczaj nie lubi stawiać na swoim, a wręcz przeciwnie woli gdy ktoś podejmuje za niego decyzje. Nie jest agresywny ale też nie jest cierpliwy w stosunku do swoich najbliższych. Z reguły jest neutralny, solidny i zawsze stara się osiągnąć cel, który sobie postawi.

 

Komentarze