Jakie zachowanie pociąga mężczyzn?

Jakie zachowanie pociąga mężczyzn? Jakie zachowanie pociąga mężczyzn?

Blondynka czy brunetka, nieśmiała czy wariatka? Zastanawiałaś się kiedykolwiek, jakie zachowanie pociąga mężczyzn? Okazuje się, ze większość z nas jest idealna dla mężczyzny jednak nie każda jest tego świadoma. Dlatego też poniżej przedstawimy kilka typów kobiet po których zrozumiesz, że to właśnie ty jesteś idealna dla swojego faceta.

 1. Tajemniczość - mocna strona kobiet 

Mężczyzna nie lubi, gdy kobieta mówi o sobie wszytko o sobie zaraz na początku relacji. Z reguły tajemniczość to mocna strona każdej z nas. Każda początkowa relacja nie ma prawa przetrwać jeśli wszytko od razu mu o sobie powiesz. Nie odkrywaj wszystkich kart na raz, staraj się stopniowo mówić mu o sobie i pokazywać jaką cudowną kobietą jesteś.  

2. Z charakterem - pokaż swoją prawdziwą stronę

Faceci nie lubią kobiet, które są uległe i z reguły zgadzają się na wszytko co mężczyzna powie. Postaraj się pokazać mu swój charakter najlepiej jak potrafisz. Nie zgadzaj się i nie pozwól, aby jego decyzje zawsze były najlepsze. Bardzo często może przez to pojawić się awantura jednak będzie ona chwilowa i z pewnością jeszcze bardziej umocni waszą relacje.

3. Przyjaźń - Czy oprzesz na niej swój związek? 

Żadnego związku nie można opierać tylko i wyłącznie na miłości. Na trwały i wyjątkowy związek składa się również przyjaźń, która cementuje całość waszej relacji. Postaraj się być również jego przyjaciółką i od czasu do czasu pograj z nim w jego ulubione gry przy zimnym piwku. Naszym zdaniem te najważniejsze cechy pociągają faceta w kobiecie.

Komentarze