Jakie cechy charakteru kręcą faceta?

Jakie cechy charakteru kręcą faceta? Jakie cechy charakteru kręcą faceta?

Uroda to nie wszystko i większość mężczyzn ceni sobie w kobiecie również jej cechy charakteru. Zastanawiałaś się kiedykolwiek jakie cechy charakteru kręcą faceta? Okazuje się, że jest ich sporo jednak tylko kilka należy do tych ulubionych. Oto 4 podstawowe cechy charakteru, które najbardziej kręcą mężczyzn.

Niezależność to podstawa! 

Niezależność to cecha, która najbardziej pociąga mężczyzn. Jeśli pracujesz i sama potrafisz o siebie zadbać to wiedz, że będziesz bardzo pozytywnie odbierana przez większość mężczyzn. Facet lubi gdy kobieta spełnia się zawodowo i przy okazji sama potrafi o siebie zadbać.

Skromność, która wydaje się słodka! 

Nadmierne chwalenie się tym co osiągamy z pewnością nie jest najlepszym rozwiązaniem zwłaszcza gdy jesteśmy w początkowej fazie relacji z mężczyzną. Faceci wolą skromne kobiety, które zazwyczaj wolą działać w ciszy, bez nadmiernego rozgłosu.

Atrakcyjne cechy charakteru kobiety

 

Inteligencja, którą mu zaimponujesz 

Mężczyźni lubią inteligentne kobiety. Staraj się na każdym kroku mu pokazywać jak bardzo wartościową kobietą jesteś. Inteligencja to klucz do serca nie jednego mężczyzny.

Czułość, która pokaże mu miłość

Każdy facet od czasu do czasu potrzebuje odrobiny czułości. Jeśli dotychczas mu tego nie pokazywałaś to koniecznie to zmień. Pokaż mu jak bardzo potrafisz być wobec niego czuła, a także kochająca. Dzięki temu wasza relacja zmieni się na lepsze.

Komentarze