Jak zdobyć faceta który nie jest zainteresowany?

Jak zdobyć faceta który nie jest zainteresowany? Jak zdobyć faceta który nie jest zainteresowany?

Jak zdobyć faceta który nie jest zainteresowany?

Każda z nas spotkała się już zapewne nie raz z brakiem zainteresowania u mężczyzny, który wpadł nam w oko. Odrzucenie czy też wspomniany wyżej brak chęci do rozwijania danej znajomości może być naprawdę przykrym przeżyciem, które będzie rzutować na dalsze rozwijanie i pielęgnowanie więzi międzyludzkich. Jak więc powinnaś poradzić sobie z brakiem zainteresowania u faceta, który naprawdę Ci się podoba? Oto nasze drobne podpowiedzi! Stosuj się do nich a ten mężczyzna w niedalekiej przyszłości będzie Twój!

Wsłuchaj się w jego potrzeby

Po pierwsze aby zdobyć czyjeś zainteresowanie, musisz najpierw tego kogoś zaintrygować sobą i swoją osobą. Jeżeli w odpowiednim czasie dokonasz właściwej autoprezentacji to możesz być pewna, że mimo początkowego braku zainteresowania ten facet naprawdę zapragnie poznać Cię bliżej. Jak to zrobić? A no właśnie musisz wsłuchać się w jego potrzeby, marzenia i ogólny sposób bycia i funkcjonowania. Jeżeli zaczniesz wykazywać podobne cechy i zainteresowania co on, to zwrócisz na siebie jego uwagę. Możesz posunąć się nawet do kilku małych kłamstw, który w dalszej przyszłości oczywiście wyprostujesz i odkręcisz. Jeżeli więc wiesz, że ten facet uwielbia burgery i poranny trening w parku to pozostaje Ci tylko jedno - brać się do roboty! Zaproś go do najlepszej burgerowni a kolejnego dnia wpadnij na niego „przypadkiem” w parku podczas uprawiania joggingu. Nic prostszego, prawda?

Okaż mu zainteresowanie

Niektórzy faceci nie potrafią wykonać pierwszego kroku. Czasem może Ci się wydawać, że on nie jest Tobą zainteresowany. Nic jednak bardziej mylnego, może on po prostu jest zbyt nieśmiały lub nie potrafi zrobić tego tzw. pierwszego kroku. Jeżeli więc naprawdę zależy Ci na tym mężczyźnie to musisz odrobinę wyjść ze swojej strefy komfortu i zacząć o niego zabiegać. Okaż mu swoje zainteresowanie, rozmawiajcie, bądźcie po prostu w dobrych relacjach. Jeżeli on poczuje się pewnie a nowa znajomość przestanie być dla niego obca i tajemnicza może wtedy zacznie pokazywać Ci co tak naprawdę myśli i jakie są jego odczucia odnośnie waszej relacji. Pamiętaj, mężczyzna na wszystko potrzebuje więcej czasu niż kobieta a Twoją rolą jest obudzenie w nim pewnych bodźców, które pchną go do dalszych poczynań związanych z Twoją osobą. Tak więc do dzieła.

Zadbaj o siebie!

Niekiedy brak zainteresowania ściśle wiąże się z tym, że kobieta jest mało atrakcja i zaniedbana. Może to okrutne, jednak takie są fakty. Mężczyźni stronią od kobiet, które nie potrafią właściwie o siebie zadbać. Twój wizerunek jest naprawdę ważny, żeby nieco doprecyzować temat, nie chodzi tutaj o przesadny makijaż czy mini spódniczkę, jest to kwestia raczej bardziej przyziemna taka jak ułożone włosy, dobrze dobrana bielizna, zadbane dłonie i paznokcie czy też kwestie czysto higieniczne. Pamiętaj więc, że czasami brak zainteresowania jest tylko sugestią, która powinna jasno dać nam do zrozumienia, że problem leży w naszej prezencji i wyglądzie zewnętrznym.

Komentarze