Jak zachowuje się mężczyzna biseksualny? - Jak to sprawdzić?

Jak zachowuje się mężczyzna biseksualny? - Jak to sprawdzić? Jak zachowuje się mężczyzna biseksualny? - Jak to sprawdzić?

Jak zachowuje się mężczyzna biseksualny?

Seksualność jest nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Warto jednak zaznaczyć, że w tej intymnej i niekiedy dość delikatnej sferze ciężko być tak naprawdę w stu procentach sobą. Mamy rożne upodobania, marzenia, zachcianki czy też po prostu przyzwyczajenia. W poszukiwaniu partnera kierujemy się przede wszystkim jego wyglądem zewnętrznym i osobowością, dopiero na drugim planie są jego osobiste upodobania łóżkowe. Co jednak w momencie, gdy nasz facet okaże się być biseksualny? Oto kilka sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że Twój ukochany interesuje się nie tylko kobietami, ale i mężczyznami!

Marzy mu się trójkąt

Twój facet może jeszcze nie być do końca zdecydowany w kwestii tego która płeć pociąga go bardziej. Dlatego też na pewnym etapie Waszego związku może paść dość śmiała i odważna propozycja trójkąta miłosnego, gdzie to Ty będziesz jedyną kobietą w tej matematyce. Propozycja ta może wyniknąć także z czysto fizycznej potrzeby spełnienia, którą Twój partner nosi w sobie od jakiegoś czasu i której nie potrafi opanować, inaczej rzecz ujmując: on po prostu potrzebuje męskiej bliskości.

Nie lubi poruszać tematów związanych z homoseksualizmem

Bardzo nie lubi rozmawiać o homoseksualizmie. Właściwie to wydaje się kompletnie nie mieć zdania w tym temacie i pozostawać całkowicie neutralny. Jego stanowisko może wynikać z faktu, że on do końca sam nie wie kim tak naprawdę jest i odrobinę się tego boi. Mężczyźni czują się nieswojo i niezręcznie w rozmowie, jeżeli poruszany temat chociaż w minimalnym stopniu dotyczy ich własnej osoby. Pamiętaj jednak, że niechęć Twojego partnera do poruszania tematów związanych z homoseksualizmem może mieć całkowicie inną przyczynę, nie koniecznie musi oznaczać to, że jest on biseksualny.

Ciągle podkreśla swoją otwartość

Niektórzy mężczyźni przyjmują strategię na tzw. tolerancyjnego i otwartego gościa. Objawiać się to może tym, iż zaczynają oni dość śmiało wypowiadać się na tematy, uznawane przez społeczeństwo za trudne, intymne, wymagające delikatnego podejścia czy też mocno prywatne. Jeżeli więc Twój partner zaczyna zbyt odważnie konwersować w tematach intymności a tę nienaturalną swobodę wypowiedzi argumentuje swoją otwartością i chęcią pewnego mniej schematycznego poznawania świata, ludzi, fizyczności czy też intymności, to możesz być przekonana, że coś się z nim dzieje. Nie musi być to kwestia jego biseksualności, jednak to właśnie biseksualiście próbują zaakceptować podejście do intymności tzw. mniejszości, głównie po to by zyskać wzajemną akceptację w środowiskach społecznie wykluczanych i dyskryminowanych.

Komentarze