Jak powinien wyglądać seksowny mężczyzna?

Jak powinien wyglądać seksowny mężczyzna? Jak powinien wyglądać seksowny mężczyzna?

My kobiety uwielbiamy, gdy mężczyzna jest zadbany, elegancki i szarmancki. Pamiętajmy jednak, że bycie seksownym mężczyzną nie oznacza tylko posiadania wysportowanej sylwetki (chociaż i ten szczegół wydaje się być dość istotnym!). Bycie seksownym mężczyzną to także posiadanie pewnego daru w komunikowaniu się z kobietami. Kobiety cenią sobie mężczyzn, którzy po za nienagannym wyglądem charakteryzują się także tym, że mają coś do powiedzenia. Oto jak naprawdę powinien wyglądać seksowny mężczyzna! A czy Twój facet zalicza się do tej zaszczytnej grupy? Jak pownien wyglądać seksowny facet? 

Ułożona fryzura

Ułożona fryzura to prawdziwy atrybut seksownego i przystojnego mężczyzny. Tak naprawdę to jak prezentuje się nasza twarz a konkretniej jej rysy w dużej mierze uwarunkowane jest tym na jaką fryzurę się zdecydujemy. Dlatego też Panowie coraz częściej korzystają z usług specjalisty i oddając się mu w ręce wyglądają naprawdę powalająco. Właściwa i dobrze dobrana fryzura może nie tylko dodać szyku i elegancji, ale także sprawić, że ogólna prezencja ulegnie znacznej zmianie na plus.

Dbałość o detale

Najważniejsza jest dbałość o takie detale jak: wyprasowana koszula, czyste i wypolerowane buty, dobrze podgolony zarost, świeży oddech, nawilżona skóra twarzy, przyjemny zapach będący wynikiem połączenia dezodorantu z perfumami. Niestety po dzień dzisiejszy zdarza się, że niektórzy Panowie po prostu zapominają o tak ważnych detalach a w rezultacie tracą na swej seksowności i atrakcyjności.

fot. freepik.com

Wysportowana sylwetka

Wysportowana sylwetka to coś czym charakteryzuje się naprawdę seksowny mężczyzna. To jak facet wygląda warunkuje to jakie ma powodzenie wśród kobiet. Zadbana i umięśniona sylwetka jest wyznacznikiem faceta aktywnego, który nie myśli tylko o tym, by po pracy wskoczyć w dres i zasiąść na kanapie z pilotem w ręce.

Dbałość o higienę

Dbałość o higienę jest jednym z najważniejszych wyznaczników atrakcyjności i seksowności faceta. Mężczyźni dosyć często zapominają o tak błahych sprawach jak np. codzienna zmiana bielizny, czego konsekwencją jest nieprzyjemny i wręcz odtrącający zapach. Higiena stanowi swego rodzaju fundament na którym można zbudować seksownego mężczyznę, bez higieny byłoby to niemożliwe.

Komentarze