Jak postępować z facetem żeby mu zależało?

Jak postępować z facetem żeby mu zależało? Jak postępować z facetem żeby mu zależało?

Jak postępować z facetem żeby mu zależało?

Bycie z kimś w związku jest bardzo trudnym aspektem funkcjonowania społecznego. Budowanie więzi międzyludzkich oraz późniejsze pielęgnowanie tych że więzi jest czymś skomplikowanym i niekiedy wymagającym sporego poświęcenia i wyrzeczeń od każdej ze stron w relacji. Fundamentem, który pomoże zbudować silną i nieprzerwalną więź jest zdecydowanie wzajemny szacunek partnerów oraz ich oddanie i bezinteresowność w postępowaniu. Okazywanie sobie zainteresowania jest czymś co umacnia uczucie i pomaga adekwatnie je pielęgnować. Natomiast sama kwestia związana z tym, co robić by naszemu partnerowi zależało na związku jest już nieco bardziej skomplikowana. Oto aspekty budujące w mężczyźnie chęć do starania się o kobietę i utrzymywania związku na odpowiednim poziomie.

Przestrzeń w życiu prywatnym

Mężczyźni potrzebują swojej prywatnej przestraszeni życiowej. Jeżeli więc Twój partner ma ochotę wyjść do pubu z kolegami nie możesz mu tego zabraniać. Pamiętaj jednak, że Ty także masz prawo do tzw. czasu wyłącznie dla siebie. Każde z Was ma swoje indywidualne potrzeby i kwestią niezwykle istotną jest właściwe ich zaspokajanie. Celebrujcie czas spędzony we dwoje, ale pozwalajcie sobie także na czas spędzony osobno. Pomoże Wam to nie tylko w nabraniu dystansu, ale i odczucia tęsknoty i niepohamowanej chęci spędzenia czasu wspólnie.

Wzajemne zaufanie to podstawa zdrowego związku

Zaufanie jest podstawą zdrowej i dobrze rozwijającej się relacji. Bez zaufania nie da się zbudować trwałego związku, które będzie dobrze rokował na przyszłość. Musisz pamiętać, że Twoja postawa względem partnera jest bardzo ważna. Nie podważaj wszystkich jego znajomości, nie kontroluj telefonu, skrzynki mailowej czy nowych znajomych na portalu społecznościowym. Zaufaj mu, daj mu pewien kredyt, który on powinien w sposób sukcesywny „spłacać” każdego dnia. Pamiętaj, nie każda nowa koleżanka jest od razu potencjalną kochanką, nie każdy telefon po 20 jest czymś co trzeba sprawdzić i nie każdy mail jest listem miłosnym. We wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek, którego nam kobietom, niestety czasami brak.

Wzajemny szacunek w związku 

Jak już wyżej wspomniano szacunek jest czymś co buduje relację. Jest on pewnym fundamentem miłości, którego zadaniem jest umacnianie i budowanie trwałych więzi. Jeżeli więc będziesz darzyć swojego partnera odpowiednim szacunkiem możesz być pewna, że on odwdzięczy się tym samym, dodatkowo okazując Ci to, że naprawdę mu zależy na waszym związku.

Komentarze