Ignorowanie przez faceta - Co robić, gdy on ignoruje?

Ignorowanie przez faceta - Co robić, gdy on ignoruje? Ignorowanie przez faceta - Co robić, gdy on ignoruje?

Mężczyźni bardzo często nie pokazują swoich prawdziwych emocji. Chcą za wszelką cenę zgrywać osoby twarde, niewzruszone, odważne i silne. Czasami jednak nam kobietom zaczyna to odrobinę przeszkadzać. Zastanawiamy się, dlaczego ten facet to taki ignorant. Prawda może okazać się zupełnie inna, mężczyzna takim zachowaniem może chcieć przekazać nam kilka istotnych rzeczy. Mężczyźni mają to do siebie, że nie mówią o uczuciach, troskach czy też obawach, wolę wyrażać to wszystko w dość dziwnych i niekiedy ryzykowanych działaniach. Dlaczego więc facet Cię ignoruje, skoro zapewnia że naprawdę bardzo mu się podobasz? 
 

Nie potrafi zbudować trwałej relacji

On po prostu nie potrafi zbudować trwałej i opartej na wzajemności relacji. Nadal jest jak mały zagubiony chłopczyk w świecie dorosłych osób, które bawią się w dom i dzieci. Być może nikt nigdy nie pokazał mu jak należy właściwie postępować z kobietą, dlatego też on odkrywa to wszystko krok po korku. Musisz być wyrozumiała i cierpliwa, staraj się pokazywać mu na każdym kroku na czym powinna opierać się wasza więź i jak powinna wyglądać zdrowa relacją dwojga kochających się osób.

Dlaczego facet ignoruje kobietę?

 

Boi się stabilizacji

Dlaczego on ignoruje? Niestety, mężczyźni boja się stabilizacji, przeraża ich to, że całe swoje życie spędzą z jedną kobietą. Dlatego też często nie angażują się w związki w takim stopniu w jakim odpowiadało by to kobiecie. Brak zaangażowania może wynikać także z przykrych i bolesnych przeżyć miłosnych lub młodego wieku. Jedno jest pewna, jeżeli jego ignorancja jest wynikiem braku chęci do stabilizacji, to lepiej już teraz odpuść sobie tą słabo rokującą znajomość.
 

Nie chce się angażować

Brak stabilizacji to jedno, natomiast brak zaangażowania to zupełnie co innego. Dla mężczyzny zaangażować się często oznacza oddać swoje serce, duszę i całego siebie. Faceci często bywają nieufni, dlatego ich proces angażowania się w relację jest długi i niekiedy mało zrozumiały dla kobiet. Jeżeli facet mimo upływu dłuższego okresu nie chce się zaangażować w tę relację, to niestety może być tak, że uruchomiła się w nim pewna blokada emocjonalna, która nie pozwoli Wam przejść na kolejny etap znajomości.

 

Komentarze